Wpis z mikrobloga

@wataf666: już nie umniejszajcie temu Szelidze, jakby Wrzosek sam z siebie złamał rękę bez powodu xD Jest w czepku urodzony, ale kopnięcie solidne #!$%@?ł
  • Odpowiedz
@Wilkx99: Myslisz ze Szeliga by spuchl? Bo mysle ze albo by go ustrzelil jak araba, albo skopal ta noge tak ze bylby game over. Zobacz jak on go wycial typ jednym kopem.
  • Odpowiedz
@wataf666: @9Japko9 @michkoPLX Jak dla mnie to nie było żadne super kopnięcie, po prostu Wrzosek chjowo stał w momencie kopnięcia. Nogę z przodu miał podniesioną do góry, a nogę z tyłu na palcach. Myślę, że przy dużo lżejszym kopnięciu też straciłby równowagę.

@michkoPLX Myślałem, że po tym spamie pro-Ferrari usuniesz konto, ale jednak jesteś XD.
h.....k - @wataf666: @9Japko9 @michkoPLX Jak dla mnie to nie było żadne super kopnięc...

źródło: w

Pobierz
  • Odpowiedz
@haosek: Nie ze #!$%@? stał tylko szeli wyprowadził kopnięcie jak wrzosek szedł do przodu zeby wyprowadzić cios prosty. Widać było że dużo trenował to kopnięcie. Jakiś tam plan na walkę był
  • Odpowiedz
@bazino: Ogólnie, że miał taki plan i pomysł na kopnięcia to jestem w stanie uwierzyć i nie będę temu zaprzeczać. To, że starał się mocno kopnąć też jestem w stanie uwierzyć. Jednak dla mnie wynik upadku to bardziej zła pozycja Wrzoska w momencie kopnięcia, a nie jakieś fenomenalna siła i precyzja w kopie Szeliego. Niemniej jednak kontuzja przytrafiła się po akcji Szeliego i tego zabrać mu nie można. Jednak dam sobie
  • Odpowiedz
@haosek: były jakieś tam materiały na tarczach lub na worku jak robił kombinacje lewy prawy i kopnięcie. Ktoś już kiedyś powiedział że walki bardzo łatwo można wygrać podstawami i dobrze to pokazał wac toja. Nie ma co kombinować.
  • Odpowiedz