Wpis z mikrobloga

@wataf666: @9Japko9 @michkoPLX Jak dla mnie to nie było żadne super kopnięcie, po prostu Wrzosek chjowo stał w momencie kopnięcia. Nogę z przodu miał podniesioną do góry, a nogę z tyłu na palcach. Myślę, że przy dużo lżejszym kopnięciu też straciłby równowagę.

@michkoPLX Myślałem, że po tym spamie pro-Ferrari usuniesz konto, ale jednak jesteś XD.
Pobierz
źródło: w
@haosek: Nie ze #!$%@? stał tylko szeli wyprowadził kopnięcie jak wrzosek szedł do przodu zeby wyprowadzić cios prosty. Widać było że dużo trenował to kopnięcie. Jakiś tam plan na walkę był
@bazino: Ogólnie, że miał taki plan i pomysł na kopnięcia to jestem w stanie uwierzyć i nie będę temu zaprzeczać. To, że starał się mocno kopnąć też jestem w stanie uwierzyć. Jednak dla mnie wynik upadku to bardziej zła pozycja Wrzoska w momencie kopnięcia, a nie jakieś fenomenalna siła i precyzja w kopie Szeliego. Niemniej jednak kontuzja przytrafiła się po akcji Szeliego i tego zabrać mu nie można. Jednak dam sobie
@haosek: były jakieś tam materiały na tarczach lub na worku jak robił kombinacje lewy prawy i kopnięcie. Ktoś już kiedyś powiedział że walki bardzo łatwo można wygrać podstawami i dobrze to pokazał wac toja. Nie ma co kombinować.