Wpis z mikrobloga

#uk #londyn wybieram się na pare dni do Londynu i mam dwa pytania.
1) czy kupować kartę Sim z internetem na miejscu czy coś typu esim, airalo, etc już u nas?
2) czy byliście i polecacie studio tour Harrego Pottera? jak tam z dojazdem jest?
  • 12
@andrzejpralka: już mam tylko zastanawiam się jak tam sensownie dojechać, chyba pociąg southern do watford junction, tylko chyba nie można biletów na pociąg przez internet kupić. nie będzie problemów na miejscu?
@olekturbo: dopiero zobacyzlem post a mieszkam w Watford to Ci odpowiem :D

1 - zadzwon do swojego operatora - z tego co wiem nie ma duzych oplat (moja rozowa ma play i non stop go uzywa; placi chyba 30zl/1GB a za dzwonienie jest 5gr/25gr za odbieranie/wychodzace)
2 - bylem, polecam, przynajmniej 4-5h zabawy (jak masz dziecko to nawet 6h)
dojazd - sa szybkie pociagi z Euston (15-20min Euston do Watford Junction)
@olekturbo:
jeszcze doprecyzuje - do Watford Junction mozesz dostac sie pociagiem lub overgrandem
pociagi jada glownie z Euston albo z Sheppards Bush; overground jedzie glownie z Euston ale mozesz sie dosiasc w wielu miejscach wiec w zaleznosci skad bedziesz jechal to google maps Ci dobierze optymalna trase)
Overground jest duzo wolniejszy (z Euston jedzie godzine); pociagi jada 15-20min - oplata za oba jest ta sama (liczy sie gdzie wsiadasz i wysiadasz