Wpis z mikrobloga

@statystyczny_yt: proponuję uważnie przeczytać projekt (wiem że się jeszcze zmieni) a nie jakieś artykuły. Mam wrażenie, że wpływ nie będzie marginalny, a na pewno w pierwszym roku może trochę zmienić w sytuacji na rynku (jeśli wypali XD). Natomiast nie jest też tak, że program rozwiąże wszystkie problemy, a dodatkowo to jest już trzeci program partii który ma pomóc młodym ludziom, a te dwa poprzednie to sami wiecie jak się udały :/
#!$%@? w dupę tej partii i jej pomysłom, szykuje się kolejny niewypał, a mieszkanie będę mógł kupić dopiero jak sobie uzbieram gotówkę, czyli pewnie nigdy, super partia #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Kutafonix215: mnie najbardziej smieszy ze mieszkania nie tracą na wartości a mimo wszystko na tagu jest pelen sukces bo na plakacie napisali promocja z 15k za metr na 13k czyli nic sie nie zmienilo a Ci jal zwykle wieszczą potezne spadki xD
@statystyczny_yt: nie zesraj się. Ostatnio czytałem o polityce komunalnej w Singapurze i pomimo horrendalnych cen na rynku prywatnym, system socjalny działa bardzo sprawnie. W krajach dawnego bloku wschodniego ciężko sobie wyobrazić, że cokolwiek co państwo daje, może działać oraz przynosić korzyści. Wystarczy transparentność i jak to się mówi, "nie kraść ".

https://www.hdb.gov.sg/residential/renting-a-flat/renting-from-hdb/public-rental-scheme