Wpis z mikrobloga

wiecie czym się różni sprzęt od apple od sprzętów microsoftu czy innych googli? No przede wszystkim tym, że działa. Takie moje spostrzeżenie poparte doświadczeniami z różnymi systemami. Jak ktoś działał troche na os x to nigdy nie wróci do windowsa lub po iphone do androida, przecież te systemy to gówno jest jakieś xD

współczuję tym, którzy używają windowsa albo androida nieironicznie.

#apple #osx #android
  • 7
@Ulic_Qel_Droma: Applowe systemy dużo wydajniejsze. Niemniej, musiałbym zawodowo wykorzystywać telefon na pełnej urwie, żeby dla lepszego systemu conajmniej dwukrotnie przepłacać za telefon. Natomiast jeśli o kompa chodzi, to do Linuxa nikt nie ma podjazdu(choć sam robię na Windowsie, bo też mam wywalone jajo, że nie działa idealnie).
Niech zgadnę, przerzuciłeś sie z 5 letniego androida za 500zl na flagowego iPhone za 5k? Bo prawie zawsze to takie jednostki tak #!$%@?ą jaki to Apple niesamowity xD żeby nie było, sam używam sprzętu Apple ale bez przesady że to jakieś specjalnie lepsze od konkurencji, poza synchro między ich urządzeniami tu nie ma żadnej przewagi
@Ulic_Qel_Droma: Z powodu mojej pracy siedzę na różnych systemach. Prywatnie używam tylko sprzętów Apple, bo zależy mi na wydajności i niezawodności. Jednak zawodowo mam mieszkankę wszystkiego i codziennie kiedy muszę zrobić coś na Windows to jakbym walił głową w mur i od razu przeskakuje na Maczka, serio. Nawet coś takiego jak głupi Microsoft Teams, czy Outlook wyglada lepiej i działa o niebo lepiej na maku (który ma 4 lata już, a