Wpis z mikrobloga

no, po takim wysrywie to na pewno Twoja dama da Ci teraz złapać za cycka ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@deafpool: ty jesteś upośledzony czy trollem? a, to znaczy to samo

sam mam beke ze spermiarzy i wojujących obrońców kobiet, ale ty otagowałeś #bekazlewactwa zdjęcie na którym prawdopodbnie kobiety uczą się wymieniać koło. No #!$%@? to #!$%@? lewactwo każe wymieniać kobietom koło xD jesteś debilem
@pernambucanoAugusto: Fajne urojenia masz. Jakie pół dnia? Co jest w tym skomplikowanego? Może umowie Cie z moją siostrą to Ci wytłumaczy jak robić to krócej. Zobaczyłeś jeden obrazek i w swojej chorej głowie stworzyłeś narrację, która pasuje do twojego światopoglądu. Ostatnio miałem podobną sytuację tylko była dwójka facetów i jedna baba. I wiesz co? Wszyscy stali i się gapili. Łącznie ze mną. Bo co innego mieliśmy robić?
@deafpool: #bekazlewactwa by była jakby zadzwoniły po Assistance i w 5 gapilyby się jak koleś im to wymienia (i wierz mi, niejeden facet też by tak zrobił). A tak to chyba bardziej beka z typa co robił zdjęcie, bo zamiast spytać czy potrzebują pomocy (bo to stary gruz i może być zapieczona piasta) wolał cyknąć fotę xD No i z ciebie też beka, bo nawet jak zdjęcie nie pasuje do twojego