Wpis z mikrobloga

#beko
Gdzie znajdę rzeczoznawcę do suszarki Beko #warszawa ? Woda leje się do bębna, serwis ma w nosie, rękojmia nieuznana, bo wg serwisu sprzęt nie ma wady. Rzecznik mówi, że jak serwis tak mówi to tak ma być. Znam dwóch właścicieli tego modelu suszarki i żaden tak nie ma, więc nie jest to normalna sprawa...

Kupiona w dniu 22.10. Pierwsza awaria 12.11 (tu zarejestrowałam tylko głośną pracę suszarki) - wizyta technika 23.11. Druga awaria (hałas + lejąca się woda)14.12 - wizyta technika 13.01 - uzyskanie informacji, że lejąca się woda jest procesem suszenia i, że taka informacja znajduje się w instrukcji - nie znajduje się. Dziś 3.02 - ponownie taka sama sytuacja, załączam film. Prawdę powiedziawszy - nie wiem co mam zrobić.
#agd #sprzet #gwarancja #reklamacja #rekojmia
biuna - #beko 
Gdzie znajdę rzeczoznawcę do suszarki Beko #warszawa ? Woda leje się d...
  • 6
  • Odpowiedz
@biuna: skad woda w suszarce? moze to ten pojemnik co sie w nim zbiera woda jak suszysz ubrania jest przepelniony i jakos dostaje sie z niego woda? bo tak ogolnie to skad woda w suszarce?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@MechanikIMIR otrzymałam informację od serwisu, że wlewanie wody do bębna jest normalnym procesem suszenia. True story, mam to na piśmie.
Dopiero sama gdzieś na zagranicznych forach, dogrzebalam się do informacji, że ten model z funkcją parową tak ma - jest to związane z tym, że jeśli nie używa się odświeżania parą, to suszarka sama, co ileś cyklow suszenia, puszcza wodę, żeby zapobiec kamieniowi w kanalikach.
  • Odpowiedz