Wpis z mikrobloga

RÓD SMOKA - SEZON 1
Chłop w końcu obejrzał. Jako fan #graotron nie mogłem tego przepuścić.
No i co mogę rzec - nie jest to co prawda tak świetne jak najlepsze sezony #got ale wciąż trzyma poziom, czuć ten sam klimat. Pierwsze dwa odcinki spoko, potem 3-6 trochę nudniejsze no i 7-10 znów bardzo fajne.
Widać, że serial robiony 12 lat później niż GoT, musiano już wcisnąć tych mudżynów i innych kolorowych, oczywiście jako dobrych, no i te wątki homo ech. Z początku strasznie wkurzało mnie, że Valeryonowie to murzyni o srebrnych włosach przecież to przeczy zasadom genetyki, ale z czasem się przyzwyczaiłem i nawet spoko, że jest taki jeden ród wyjątkowo. W końcu teraz też można spotkać np. murzynów o błękitnych oczach. Z początku lubiłem Otto, ale okazał się niezłą szują. team Rhaenyra ofkors byczq i czekamy na drugi sezon.
Jezu jak się cieszę, że zabrało się za to #hbogo.
Porównajcie sobie netflixowego Wiedźmina, amazońskiego Hobbita i Ród Smoka. Wszystkie fantasy osadzone w klimatach średniowiecznych. No i Prequel Gry o Tron bije resztę o głowę.
#rodsmoka #houseofthedragon #gameofthrones #seriale
Pobierz rales - RÓD SMOKA - SEZON 1
Chłop w końcu obejrzał. Jako fan #graotron nie mogłem teg...
źródło: 0e40b0cf35e54ef4d5b85a0421e3c04e-6326f0fc08a8b54f8b484643
  • 6
@rales: patrząc po wydarzeniach z materiału źródłowego, to będzie tylko lepiej. Taniec Smoków to jeden z największych wojen domowych w historii Westeros. Jeszcze z 1.5 roku do nowego sezonu. Nie mogę się doczekać.
Nie znajdę bo czegoś takiego nie było XD kolor skóry Velarionów to fanaberia twórców odnosiłem się tylko do genetyki rodów z westeros takich jak Lannistrowie