Wpis z mikrobloga

  • 6
@FrostlyMostly: k###a co jest z wami wykopkami? Nie potrafisz przeczytać jednego zdania z wpisu? Ustawa likwidowała bariery administracyjne i prawne i sama w sobie była dobra. PiS razem z Lewicą wrzucili na sam koniec do ustawy podatek od zrzutek. Konfederacja zagłosowała przeciwko temu podatkowi a poparła likwidację barier.
  • Odpowiedz
Nie potrafisz przeczytać jednego zdania z wpisu?


@L3stko: #!$%@? co jest z tobą? Nie widzisz że głosowanie nad całością było po głosowaniu nad poprawką?
(czyli poparli całość RAZEM Z OPODATKOWANIEM ZBIÓREK)
  • Odpowiedz
#!$%@? co jest z tobą? Nie widzisz że głosowanie nad całością było po głosowaniu nad poprawką?

(czyli poparli całość RAZEM Z OPODATKOWANIEM ZBIÓREK)


@L3stko @andrzej-roman @FrostlyMostly: Z mojej wiedzy:
* Interpretacja poprawki na temat zbiórek była niejednoznaczna, i Konfa miała interpretację, że chodzi o podatek od zbiórek np. na weselach.
* Konfa jest przeciw podatkom w ogóle, więc jest też przeciw podatkom od zbiórek na weselach, więc zagłosowała przeciw tej poprawce.
  • Odpowiedz
Konfa oficjalnie przyznaje się do BŁĘDU, w wyniku złej interpretacji tej poprawki.


@look997: Ok ok. Ale poparła. Akurat wątpię żeby to był błąd ale nvm. (Bosak twierdzi że nie był)
Gdy KO odrzuciło całość już po przejściu poprawki.

Tymczasem lestko ciśnie propagandę o tym jakoby jedna jedyna konfa - wspaniały rycerz - była przeciw. (I twierdzi że Mentzen gada głupoty jakoby to był błąd)
Tymczasem oni głosowali za całością.
No i
  • Odpowiedz
No i chwila, skoro wiedzieli żeby dumnie głosować przeciw poprawce to znaczy że wiedzieli co w niej jest.


@FrostlyMostly: Przecież napisałem wyczerpująco, jaką mieli interpretację tej poprawki. Naprawdę, wszystko opisałem tak szczegółowo jak się dało. Tam jest odpowiedź na twoją wątpliwość.

Takie porównanie: Budowaliby posąg, i można go zabezpieczyć tak, żeby się nie zarysował, no to zagłosowali żeby go zabezpieczyć, żeby był nienaruszony.
Jednak nie udało się go zabezpieczyć przed zarysowaniami,
  • Odpowiedz
  • 1
@look997: konfederacja do żadnego błędu się nie przyznała bo i nie ma do czego. Mentzen pisze coś o pomyłce, co nie jest prawdą. On ma teraz na głowie durne prawybory i nie bardzo orientuje się w bieżącej sytuacji w partii. Musi polegać na relacjach osób trzecich. Ktoś go wprowadził w błąd i to więcej niż raz.

Konfederacja głosowała przeciwko poprawce wprowadzającej nowy podatek i za całą ustawą obniżającą podatki. Nie wyobrażam
  • Odpowiedz
konfederacja do żadnego błędu się nie przyznała bo i nie ma do czego. Mentzen pisze coś o pomyłce, co nie jest prawdą.


@L3stko: Dziambor się przyznał w SE u tej blondynki.
Coś źle napisałem? Coś przeoczyłem?
Mentzen w ogóle nie wiedział o co chodzi, więc walić to co on pisał.

Nie zamierzam dyskutować z @FrostlyMostly, bo jest nakręcony na narrację o zrzuceniu winy na Konfederację i odsunięcie oskarżeń od PiSu.
  • Odpowiedz