Wpis z mikrobloga

@cowboy9wer9wesd: A i zapomnialem, klon zawsze uzywalem jako lek na wazne rozmowy, cos waznego do ogarniecia, randke itp bo wtedy jestem odwazny i trzezwy.(Czasem po prostu paru rzeczy tylko nie pamietam hah).
A alpra i diazepam to takie zeby posiedziec w domku przy piwku, pograc w cos albo poogladac, po prostu do wyluzowania.
Wiec dla mnie to tak jak by dwa rozne leki. Moze co organizm to reakcja wiesz...
Jakie benzo
@cowboy9wer9wesd: lorki ludzie zachwalaja w hu*. Szczerze? Pierw wzialem 3 tabsy (te najsilniejsze, 2 i pol) i popilem 300setką i DOSLOWNIE nic. Az w koncu poltorej godziny wszamalem cale opakowanie i nic mi nie bylo, doslownie. (Nawet wtedy tolerki nie mialem, bo nie lecialem wgl w ciagu, tylko mi fartem paka wpadla.) Klona i relanium polecam jak najbardziej :) Tylko sie nie wpier*, bo te pierwsze daja zbyt duza
@0dcinek: wciaz pomagaja masie ludzi i ludzie dalej tego chca, wiec chyba jest cos na rzeczy. I tez masz rozne klony. Typowe mietusy polskie albo gowno zza granicy co trzeba garsc zjesc, moze na to drugie trafiles ziomek?