Wpis z mikrobloga

wracam po #ban od jakiegoś mało rozgarniętego moderatora, który zablokował mnie na prawie miesiąc za to, ze napisałam coś w rodzaju „masz racje, gdyby to była dziewczyna wracająca z imprezy, ktoś ma pełne prawo zgwałcić ja i #!$%@? na drodze do domu” bo jakis debil prosił o udostępnienie zaginięcia tej 11latki, argumentując to tym, ze przynajmniej nie jest to ktoś kto się szlajał po imprezach XD

wstawię niebawem nowostki na #kotkawandzia i #kotkahiacynta
Przepraszam za nieobecność ( ʖ̯)

#pokazkota #kot #koty #zwierzaczki #zwierzeta #chwalesie #gownowpis
czaszkopranie - wracam po #ban od jakiegoś mało rozgarniętego moderatora, który zablo...

źródło: 86DE6F28-A3AE-4EE1-81CE-DA977D72EBA3

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@czaszkopranie: bo mody to cymbały. Nie sprawdzają kontekstu wypowiedzi i wszystko biorą dosłownie. Tak samo twój komentarz potraktowali jako pochwalanie gwałtu. Sam kiedyś dostałem bana bo uznali, że pisząc że coś jest "do odstrzału bo powinno być zakazane" to chodzi mi o fizyczne bieganie za kimś z bronią a nie ściganie przez prawo.
Narzekania na wykopową moderację nie biorą się z niczego.
  • Odpowiedz
obrzydliwie, jest jakaś alternatywna stronka już, czy jeszcze nie? planują przywrócić normalna wersje czy już zawsze będzie jak na forum Gazeta pl?


@czaszkopranie: nigdzie nie idź, są dostępne wersje wykopu, robione przez mirków.
u mnie działa, że tak pojadę klasykiem.
https://wykop.pl/wpis/70265077/poprawilem-kolorki-wykop-zapraszam-do-mojego-autor
Wandzi i Hiacyntka! ()
a tego trzeciego koteła nam przedstawiałaś może?
  • Odpowiedz
@czaszkopranie: jeden z bardzo, bardzo nielicznych tagów dla których jezscze tu wchodze ()


@Shagot: oj, tak bardzo prawdziwe.
drżałem, by Czaszka po banicji nie wzięła stąd swoich(naszych!) kotełów, gdzieś na jakiś inny gupi portal. xD
jest tu jeszcze kilka fajnych ludków, od kotków.
niby trochę stąd poszli, ale wierzę, że wrócą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ja się nigdzie nie wybieram,
  • Odpowiedz
@ultimatebadass: ojeju jeju!! Tak, tak, trochę nauki miałam w ostatnim czasie i #!$%@? się na l4, ale podorzucam, bo mam dużo dobrych wieści i ślicznych zdjęć
ktoś tu nadal w ogóle wchodzi?? Nienawidze wyglądu tego portalu XDDDD aaaa
  • Odpowiedz