Wpis z mikrobloga

@Queen14K: Pociągi słychać, tam teraz jeżdzi dużo pociągów, a po remoncie lk 7 będzie jeździło jeszcze więcej. Dodatkowo ok 22.00 - 23.00 dużo pociągów odstawia się na Olszynkę. Startują również w okolicach 5.00. Jeżeli czujesz, że będzie CI to przeszkadzać to raczej bym się nie decydował. Mieszkam ponad 2 lata i osobiście sobie chwalę, lepsze pociągi niż ruchliwa trasa samochodowa. Jednak każdy traktuje to indywidualnie.
@ryfke znalazłem spoko mieszkanie, które nie ma okien bezpośrednio na tory tylko od strony patio ale nadal nie jestem przekonany. Wcześniej oglądałem mieszkanie na Grochowskiej, które miało balkon od strony patio i było słychać trochę ulice. Zastanawiam się która lokalizacja będzie sensowniejsza pod względem hałasu.
@Queen14K: no to możemy być somsiadami. Jeżeli to jest ten blok najbliżej torów to dwa tematy. Pociągi mogą być dokuczliwe (aczkolwiek ja słyszę je sporadycznie jak mam otwarte okna ale jestem w trzecim rzędzie od torów i okna na patio). Druga sprawa - tam nad jedną czy dwoma inwestycjami jest linia wysokiego napięcia.
@Queen14K mieszkam dosyć blisko torów niedaleko szpitala i mi nic nie przeszkadza, może to kwestia wyciszenia bloku, ale pociąg nigdy mnie nie obudził, podczas przesiadywania w domu rowniez nic nie słyszę.