Wpis z mikrobloga

gdzie polecacie założyć konto w banku
jakaś promocja moze jest od dziś np?
lepiej w oddziale czy przez neta zakładać?
dziękuję i pozdrawiam cieplutko

#bank #banki
#finanse
darmowe bankomaty
przejrzysta apka
bez udziwnień :)
  • 15
@balatka ja mam w mBanku darmowe konto od 10lat+ i jeszcze ani razu nie płaciłem za nic. Jest tam jakiś warunek że w miesiącu trzeba wydać 200-300 zł aby mieć darmowe bankomaty, ale chyba przy inflacji to nie problem. Za granicą wypłata z bankomatu też bez mega prowizji. Płacenie za granicą kartą spoko. Teraz lokaty po 8%
@balatka: większość promocji (by nie rzec, że prawie wszystkie) dostępna jest dla wniosków o konto składanych przez Internet (acz wtedy w niektórych bankach sfinalizować otwarcie konta - tj. podpisać umowę - można w placówce; najczęściej jednak dostępne są opcje z kurierem lub otwarcie konta online).

Z najpopularniejszych promocji, które łączą się też ze spoko kontem, możesz luknąć na:

- Millennium (z premią 400 zł): https://www.bankobranie.pl/2023/01/millennium-nowy-rok-z-nowym-kontem-i-premia-400-zl.html

- Santander Bank (300 zł premii
@balatka: osobiście uważam, że nie ma co patrzeć na jakieś promocje początkowe za założenie konta itp. Po czasie pewnie i tak nie zmienisz konta, bo jest to uciążliwe.

Mam konta w 3 bankach: ING, PKO, mBank.

Aplikację mobilną i desktopową (programista here) najlepszą ma ING, następnie PKO, na końcu mBank. Z wszystkich się da korzystać ale ING wydaje się być najbardziej przemyślana. W ING jeżeli masz konto firmowe to możesz 1
@apee
Gówno prawda,nie zauktualizujesz nawet adresu na infolini, dowodu czy numeru telefonu. W zeszłe wakacje testowałem ich konto i to dalej jest bank dla starych ludzi.