Wpis z mikrobloga

#ukraina Ma ktoś informacje jak długo może jeszcze trwać wojna na Ukrainie? Słyszałem, że jak Putin wygra, to od razu na Polskę przez Białoruś chce ruszyć póki sprzętu nie mamy, bo cały wysłaliśmy na Ukrainę, więc pytam, bo wolałbym się przygotować na to mentalnie. I głupich odpowiedzi w stylu Rosja nas nie zaatakuje, bo jesteśmy w NATO proszę nie pisać, bo wiadomo jak ta pomoc będzie wyglądać. Wyślą trochę sprzętu, żołnierzy i radźcie se sami jak za II WŚ.
  • 40
@Szteker: Potrwać wojna może kilka lat, bo Ukraina się nie podda dopóki wszyscy mężczyźni nie zginą, a reszta nie ucieknie na zachód. Dla Rosji ta bezsensowna wojna to wojna egzystencjalna i będą walczyć dopóki nie przegrają.
Niedługo mobilizacja i ruszy kolejna ofensywa z mięsem armatnim wysłanym na pewną śmierć. Putin nawet jak zdechnie to kolejni się nie poddadzą. Wynik będzie taki- zniszczona Ukraina wschodnia i zniszczona gospodarka rosyji oraz ich demografia.
@Szteker Też to słyszałem i już się boję... Ale spokojnie też wieść gminna niesie że po wkroczeniu przyjaźnie nastawionych Rosjan do stolicy będzie ogłoszony nowy rząd z premierem Sykulskim, p. o. prezydent Panasiuk, ministrem MON Olszańskim. Sami patrioci i będziemy w końcu żyli dostanie, a nie na smyczy Jankesów i Brukseli.
że jak Putin wygra, to od razu na Polskę przez Białoruś chce ruszyć póki sprzętu nie mamy, bo cały wysłaliśmy na Ukrainę,

@Szteker:
Tak tak onucku, teraz masowo tacy jak wy piszą, by najlepiej skończyć z dostawami na Ukrainę, bo Rosja sra zbroję.
Obyś się zestał za te swoje 5 kopiejek.
@Szteker:

Słyszałem, że jak Putin wygra, to od razu na Polskę przez Białoruś chce ruszyć póki sprzętu nie mamy, bo cały wysłaliśmy na Ukrainę


Mam kolegę w agencji wywiadu, podobno sytuacja jest tragiczna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
>Słyszałem, że jak Putin wygra, to od razu na Polskę przez Białoruś chce ruszyć póki sprzętu nie mamy


@Szteker: niezłe bajki tam sobie opowiadacie w tej Moskwie
moment, to po co my pomagamy dla Ukrainy xd
@Szteker: wojna na Ukrainie potrwa do 1 czerwca 2023roku. Atak na Polskę nastąpi 1 września 2023roku. Wojska ruskie będą w warszawie w ciągu 3dni. Następnie 1 stycznia 2024 roku wojska rosyjskie dokonają desantu na Alaskę i po 39 dniach ja zajmą.
Słyszałem, że jak Putin wygra, to od razu na Polskę przez Białoruś chce ruszyć póki sprzętu nie mamy


@Szteker: jak stałem w kolejce po bilet do kina to akurat stał przede mną Ławrow i Pieskow i też o tym właśnie mówili, ale skończyli bo kupili bilety na inny seans ( ͡º ͜ʖ͡º)

od razu na Polskę przez Białoruś chce ruszyć póki sprzętu nie mamy


@Szteker:
@Szteker: Слушай, монгольский ублюдок, я дам тебе 100 злотых, если ты съебешь обратно в Пикабу и больше не будешь здесь писать.
@Szteker: ja #!$%@?, przekaz tam przelozonym ze musza sie bardziej postarac; niedosc ze napisane tak ze z kilometra czuc onuce, to jeszcze czuc onuce z kilometra

ja #!$%@?, jakie my mamy szczescie ze te patałachy sa takie głupie :DDDDDDDDDDDDD