Wpis z mikrobloga

#ukraina Ma ktoś informacje jak długo może jeszcze trwać wojna na Ukrainie? Słyszałem, że jak Putin wygra, to od razu na Polskę przez Białoruś chce ruszyć póki sprzętu nie mamy, bo cały wysłaliśmy na Ukrainę, więc pytam, bo wolałbym się przygotować na to mentalnie. I głupich odpowiedzi w stylu Rosja nas nie zaatakuje, bo jesteśmy w NATO proszę nie pisać, bo wiadomo jak ta pomoc będzie wyglądać. Wyślą trochę sprzętu, żołnierzy i radźcie se sami jak za II WŚ.
  • 40
@Szteker: Jeśli wystąpi najgorszy wariant, wówczas stanie się tak. Będzie orędzie prezydenta Dudy do narodu, krótko po prowokacjach na granicy z Białorusią. Potem Polska zostanie zaangażowana twardo w konflikt. Więc gdy te prowokacje zaczną następować, wówczas będzie to znak na opuszczenie kraju. Później nastąpią: mobilizacja, ograniczenia w przemieszczaniu się, oraz transfer wojsk. Lepiej tego uniknąć za wczasu, oszczędzając sobie nerwów.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

jak długo może jeszcze trwać wojna na Ukrainie?


@Szteker:

Tak długo aż się ruscy nie poddadzą albo USA skończą się pieniądze i sprzęt.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@dominowiak:

Przeczytaj jeszcze raz moją odpowiedź do OPa.

Ja uważam, że gra toczy się nie o zwycięstwo Ukrainy, tylko rozbiór Rosji bo USA pilno do wojny z Chinami.
Poza tym cały zachód ma chrapkę na syberyjskie surowce. Jestem pewny, że dożyję sytuacji, że Rosja będzie kończyła się na Uralu.
Ma ktoś informacje jak długo może jeszcze trwać wojna na Ukrainie? Słyszałem, że jak Putin wygra, to od razu na Polskę przez Białoruś chce ruszyć póki sprzętu nie mamy, bo cały wysłaliśmy na Ukrainę, więc pytam, bo wolałbym się przygotować na to mentalnie.


@Szteker: to prawda - według moich informacji wojna na Ukrainie skończy się w piątek i od razu w sobotę przed południem Putin zajmuje przez Białoruś paśniki dla żubrów