Wpis z mikrobloga

Ciekawe słowa Czarka z Shorta : że Helmut Marco mówił w tv ze James odchodzi z Merca do Williamsa na własna prośbę i zabiera fachowców z Mercedesa (czyżby chciał osiągnąć coś więcej bo pod butem Wolffa sufit już osiągnięty?) i dlatego Toto narzeka na te symulacje komputerowe bo na nich bolid zeszłoroczny wyglądał dobrze, a jak było to wiemy. Także Toto moze być naprawdę zaniepokojony pierw odejście pana Od silników które były najlepsze ze wszystkich teraz odjeście Jamesa z ważnymi osobami. Oby Mercedes przestał dominowac.
#f1
  • 12
@JuzefCynamon: Odchodzą bo mają dość Hamiltona. Cały splendor spływa na niego. Siedmiokrotny mistrz świata, nadkierowca, hammer time, oponeo. A to że Mercedes zrobił samochód i silnik szybszy o sekundę schodzi na drugi plan. Hamilton dostaje jakieś niebotyczne kontrakty a nie wiadomo czy analogiczne podwyżki dostawali ludzie stojący za projektem samochodu, ludzie w fabryce czy reszta ekipy czuwająca nad wyścigami. Ktoś mógł poczuć się niedoceniany.
@JuzefCynamon: Ja jestem zdania, ze Mercedes idzie w stronę Red Bulla i przygotowuje sobie zespół B dla swoich kierowców - Ocon wylądował w Alpine, Nick wylądował w AlphaTauri. Jedyny kierowca, który od A do Z przeszedł i trafił do Mercedesa jest George Russell. W tym czasie Red Bull wydał Albona, Gasly, Riccardo, Vettel, Max. Wiadomo część sobie poradziła, jeden nawet nie przeszedł całej drogi kierowcy Juniora ale "wyhodowali" sobie 2 WDC
@Gieekaa: nie zapomnij, że Toto w 2009 roku kupił część udziałów w Williamsie i do tej pory posiada 10% udziałów - Druga sprawa, że Aston / Racing Point też miało zostać zespołem B Mercedesa ale zaczęli budować fabrykę i powoli mówią papa. Williams poniekąd też zaczął stawiać swoje warunki kiedy to rodzina Williamsów zakończyła swoje rządy. Toto nauczył się na błędach i okazała stała się idealna do przejęcia Williamsa i zrobienia