Wpis z mikrobloga

Stan na 3 odcinek mam wrażenie, że duża część osób patrzy przez różowe okulary bo serial jest nudny z wyjątkiem 1 odcinka.
Wstępnie dodam, że nie mam nic do wątków homo żeby tak uprzedzić jakby ktoś taki argument wystosował. Podejrzewam, że ludzie będą podnosić ocenę wyżej tylko po to by ich ulubionej grze i historii nie działa się krytyka, a coraz więcej opini widzę, że nuda na ten moment.
#thelastofus #hbo #hbomax #seriale
  • 17
  • Odpowiedz
@kamil-talaga-18: zgadzam sie, na ten moment za malo sie dzieje. nie jestem fanem rozbudowanych watkow milosnych w takich produkcjach (niezaleznie od orientacji), a tu dostalismy 3/4 odcinka o milosci 1-odcinkowych postaci. Caly ten watek nie wniosl nic do rozwoju Joela lub Ellie - po prostu przyszli do bazy, Bill nie zyje - ok, zabieramy swoje i lecimy dalej. Byl taki potencjal na to aby ta historie lepiej wykorzystac, np. watek
  • Odpowiedz
a co jest ciekawego na ten moment? Odpale twd i mam to samo tylko inny rodzaj zombii


@kamil-talaga-18: xD

Weź mi znajdź jakieś punkty wspólne między TLOU a TWD.
Bo nawet zombie to taki trochę naciągany punkt wspólny, bo jednak szwędacze od grzyboludzi są kompletnie różne.
  • Odpowiedz
@kamil-talaga-18: xD

Tak to możesz dowolne dwa seriale zestawić i powiedzieć, że to to samo.

Po co powstał Narcos skoro powstało Breaking Bad? Tu i tu narkotykowe imperium. Tu i tu źli ludzie się strzelają. Tu i tu walka przestępczości zorganizowanej z
  • Odpowiedz
@MrGalosh: ale dalej nie potrafisz zalet thelastofus przedstawić które mają zachęcić ludzi do oglądania. Co jest w nim takiego wybitnego, że ludzie ekstazy dostają i widziałem opinie, że doskonały najlepszy serial od lat to mi się chce śmiać z tego. Jest co najmniej dobry nic powyżej, a po 3 odcinku wieje nuda może następne odcinki będą ciekawsze
  • Odpowiedz
@MrGalosh: no twoim nie jest bo każesz mi wypisać wspólne cechy tych seriali, gdzie ja to robię.
Bo #!$%@?łeś się do tego porównania, a mi chodziło o fakt, że serial nudny i niczym nie zaskakuje ciekawym bo podobne motywy masz w TWD.
  • Odpowiedz
@kamil-talaga-18: no #!$%@?łem się, bo to porównanie jest głupie xD

Te cechy które wypisałeś, które niby sprawiają, że "to to samo" też są głupie, to też się #!$%@?łem ¯_(ツ)_/¯
Nie podoba Ci się serial i spoko, nie musi. Nie zmienia to faktu, że stwierdzenie "to to samo" jest głupie.
  • Odpowiedz