Wpis z mikrobloga

@Meh6969: Bo pewnie myślisz, że stworzyl je jakiś wykopek żeby obrażać ciebie i tobie podobnych. Przeczytaj książkę Piotra Stankiewicza, to może skumasz na czym polega ironiczne użycie tego słowa
jak wybuchnie wojna usa z chinami to nie bedziemy mieli ani samolotow ani pilotow? bo chyba jasne jest, ze usa wtedy beda miec wazniejsze sprawy na glowie niz obrona polski


@aleksc:

Wojna z Chinami zacznie się jak Rosji już nie będzie w dzisiejszej postaci.
Jeśli USA nie uda się blokada morska, to kieruneki natarcia będzie z lądu - m. in. z Syberii.
Najnowsza doktryna USA zakłada kolosalne operacje lądowe bez całkowitego
Wiecie że to tylko wasze urojenia ale i tak w nie wierzycie


@huncwot_: chłpocze ja jestem tutaj od ośmiu lat na jednym koncie. Śledzę konflikt od samego początku i wyczuwam onuce na kilometr. Nie wiem, które to twoje konto z kolei i nie obchodzi mnie to, ale mam jedną prośbę nie pisz do mnie w liczbie mnogiej a jak chcesz coś powiedzieć o urojeniach i odklejeniu od rzeczywistości to sobie poczytaj
@bombastick: widzę co jest w gorących i widzę wasze urojenia. Wykop to jest jedna wielka propagandowa siermiężna maszynka. Każdy kto śmie śmiać powiedzieć coś innego jest agentem obcego wywiadu. Liczba mnoga bo takich jak tu są tu całe legiony