Wpis z mikrobloga

Onuce, widzę że teraz płaczecie nad F-16. Przyjmijcie do wiadomości, ze Ukraina dostanie taki sprzęt i w takich ilościach w jakich będzie potrzebne by rozbić armię rosyjską. Otrzyma takie wsparcie finansowe i gospodarcze jakie będzie potrzebne.

Nie ważne ilu mobików wezwą bandyci z kremla, nie ważne ile rakiet zrzucą na Ukrainę, tej wojny rosja nie jest w stanie wygrać bo w porównaniu ze "światem zachodnim" stojącym za Ukrainą jest małym, nic nieznaczącym wypierdkiem który ma jakieś imperialne bóle fantomowe.

Zachód rękami i krwią Ukraińców rozbije rosyjską armię i sprowadzi kacapstan na kolana, a wszystko to by w Europie żyło się bezpiecznie, bez strachu przed dzikimi hordami ze wschodu.

Kacapy i onuce, wyp***dalać do siebie, nie jesteście europejczykami i nie macie czego tu szukać. WON!
#ukraina #rosja #wojna

#ukraina
  • 100
Poza tym Ukraina chociaż chce się zmienić, a rosji na rękę dalej być gownokrcja xD


@ForestTurtles: zgadzam się nie neguje tego kompletnie, lecz z dnia na dzień mogliby przestać ograniczać wolność mężczyznom i pozwolić im opuszczać granice, gdyby to zrobili na pewno zmieniłbym zdanie o nich na lepsze.

Co do pierwszej części twej wypowiedzi to chyba nie doceniasz ruskiej doktryny "ludi u nas mnogo".

Btw piękny masz nick mireczku ʕ
Zachód rękami i krwią Ukraińców rozbije rosyjską armię i sprowadzi kacapstan na kolana, a wszystko to by w Europie żyło się bezpiecznie, bez strachu przed dzikimi hordami ze wschodu.


@dzangyl: O, to to :) Pełna zgoda mordo że najlepiej jak i jedni i drudzy powymierają
cześć iwan, jak tam zbrojenia w rosji?


Polska się zbroi, nie rozbraja. Macie tam na kremlu już obsrane gacie, że musicie szerzyć swoją propagandę o tym, że Polska się rozbraja gdy jest odwrotnie? xD


@dzangyl: Btw, mnie to zawsze zastanawia: ty serio wierzysz, że rozmawiasz z agentami Kremla na wykopie? XD W sensie stajesz przed lustrem, cały na golasa, smarujesz się masłem i szczypiesz w mikrobeniza powtarzając, że dzisiaj starłeś się
@NieistotneKto: o cześć onucko. Nie musisz mi opowiadać o swoich przygodach. Zostaw takie historie dla swojego chłopaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miałem cię już na czarnej i to z komentarzem "ruski troll", a mogłeś tu napisać. Niech michau szybciej naprawia wykop 2.0 :)
@dzangyl: Ukraina to jest Rosja! Ta sama mentalność, ci sami oligarchowie. Wcale bym się nie zdziwił jakby to wszystko to był jeden wielki plan demilitaryzacji Europy a potem cyk szybki pokój Załeński podpisuje i Rosja z Białorusią z tym całym sprzętem atakuje zgniły zachód.
@dzangyl: Dałem ci specjalnie plusa, odklejeńcu. Niech ludzie wiedzą czym się stały te tagi. Przez takich jak ty którzy przedawkowali propagandę, to nawet nie idzie spokojnie oglądać Australian Open bo jakiś serb, białorusinka i podrabiana rosjaka odbija piłkę rakietą.
@SuperDuperHornet: nie, to jest logika. Rosja ma narzędzia aby zakończyć te wojnę wycofując sie z Ukrainy. USA wspiera slabsze państwo tak samo jak to robilo w przypadku ZSRR ktore dostawalo #!$%@? od Niemców, a to ze Ukraińcy dzieki pomocy z USA moga bronic dwojej niepodległości to tylko świadczy o ich niezłomnosci.