Wpis z mikrobloga

Onuce, widzę że teraz płaczecie nad F-16. Przyjmijcie do wiadomości, ze Ukraina dostanie taki sprzęt i w takich ilościach w jakich będzie potrzebne by rozbić armię rosyjską. Otrzyma takie wsparcie finansowe i gospodarcze jakie będzie potrzebne.

Nie ważne ilu mobików wezwą bandyci z kremla, nie ważne ile rakiet zrzucą na Ukrainę, tej wojny rosja nie jest w stanie wygrać bo w porównaniu ze "światem zachodnim" stojącym za Ukrainą jest małym, nic nieznaczącym wypierdkiem który ma jakieś imperialne bóle fantomowe.

Zachód rękami i krwią Ukraińców rozbije rosyjską armię i sprowadzi kacapstan na kolana, a wszystko to by w Europie żyło się bezpiecznie, bez strachu przed dzikimi hordami ze wschodu.

Kacapy i onuce, wyp***dalać do siebie, nie jesteście europejczykami i nie macie czego tu szukać. WON!
#ukraina #rosja #wojna

#ukraina
  • 100
Polska będzie dostawać sprzęt na przestrzeni lat debilu, a nie z dnia na dzień, to państwa zachodnie mają przede wszystkim oddawać sprzęt, a nie kraj frontowy który nie dość, że oddaje swój sprzęt, to zamiast dostać zachodni także używany w zamian, to obecnie MOŻEMY SOBIE KUPIĆ UŻYWANE ABRAMSY za przekazanie używanych T-64/PT-91. A Iwan to ma Twój stary na imię jak widać, bo jedyne co potrafisz to #!$%@?ć o onucach i ruskich
@BayzedMan: Nie, akurat to mnie zupełnie nie obchodzi. Jakaś część idiotów w każdym kraju wyznaje takie ideologie - Ukraina nie jest tu wyjątkiem ani negatywnym, ani pozytywnym. Mnie zajmują wykopowe trolle szukające agentów Kremla a nie żołnierze UA, którym szczerze kibicuję.
@dzangyl: Mordo jak ja normalnie rosjanin, tak o od buta, i wszyscy tutaj trolujący Ciebie to też Rosjanie, prosto z placu czerwonego. Spokojnie, nie szarp się, ten kaftan Ci pomoże, już cicho, nikt Cię nie skrzywdzi, Putina tu nie ma
o kurde, tu są strony :O

Dostawałem powiadomienia i nie widziałem nic nowego, nie przyjrzałem się że na wypok 2.0 komentarze pod wpisami też są podzielone na strony xD
Rosja zostanie pokonana w takim stopniu jak chce tego USA i Ukraina "zwycięży" w takim stopniu w jakim USA im na to pozwoli. Zrozum barani łbie, że nikomu nie jest na rękę wymazanie czy upadek Rosji, bo to oznacza koniec tanich surowców, pozbycie się potencjalnego sojusznika w rozgrywce z Chinami i milion innych problemów.

A teraz powiem ci jak będzie: odsuną Putina od władzy, pojawi się nowy prozachodni i prodemokratyczny przywódca, Rosja
Pobierz BayzedMan - >Rosja zostanie pokonana w takim stopniu jak chce tego USA i Ukraina "zwy...
źródło: download (7)
Nie, akurat to mnie zupełnie nie obchodzi. Jakaś część idiotów w każdym kraju wyznaje takie ideologie - Ukraina nie jest tu wyjątkiem ani negatywnym, ani pozytywnym. Mnie zajmują wykopowe trolle szukające agentów Kremla a nie żołnierze UA, którym szczerze kibicuję.


@NieistotneKto: Sorry, chyba pomyliłem z kimś innym, też takie coś pisał.
@radek-oryszczyszyn: marzenia kremla, ale z każdym tygodniem granica się przesuwa i o ile jakiś czas temu myślałem, ze może i nikt na zachodzie nie chce rozgromienia rosji to teraz już nie jestem tego taki pewien. Jestem za to pewien, że Niemcy czy Francja i zachodnia Europa nie chcą być na czele koalicji rozgramiającej kacapland, wolą trzymać się z tyłu ale mimo wszystko coraz bardziej pomagają. Trend jest jasny i klarowny, Ukraina
no wiadomo, lepiej żeby ukraina przegrała, rosja ją pokonała i wtedy nasza sytuacja będzie cudowna. Nasi piloci będą mieli szansę bronić nas przed hordami ze wschodu, a to nasze a nie ukraińskie miasta będą płonąć. No ale przynajmniej będziemy mieć zachowany "topowy sprzęt" xD


Widać wyraźnie, że nie rozumiesz o co toczy się walka.


@dzangyl: Tak tak, dokładnie tak, przed Majdanem jak Ukraina była podległa Rosji to Rosja stale bombardowała nasze
z siebie nienawistnego prymitywa, który chce unicestwienia jakiś narodów,


@BayzedMan: XDDDD to chyba ty i twoi koledzy o Rosji piszecie od roku, ze powinno sie ich unicestwić LOL piekne samozaoranie. Slava Ukrainie, Ebac Trolli takich jak ty i Retardyl
@dzangyl: Popłakałeś się że ci psuję narrację, wytykam błędy logiczne i przypominam, że to wszystko sa urojenia spowodowanie odstawieniem leków, więc mam se iść? XDDDD Pysznie byłoby móc zbanowac wszystkich którzy cię wyśmiewają, zarówno na wykopie jak i w realu, co?XD