Wpis z mikrobloga

No przecież podałem że Katowice :D:D


@janek_kos: Sorry, nie wyłapałem pośród komentarzy. :) Dla mnie najlepszym wskaźnikiem jest zmiana struktury cenowej oferty. Ona pokazuje w jaką stronę idą ceny. Jeżeli coraz większą część oferty stanowią mieszkania droższe, to nie ma bata, taki jest kierunek rynku. A samo to, że ktoś mówi o promce, obiecuje promkę itp niewiele mówi w oderwaniu od wiedzy o tym jaka była cena wyjściowa i czy to
pastaowujkufoliarzu - >No przecież podałem że Katowice :D:D

@janek_kos: Sorry, nie w...

źródło: struktura cenowa grudzien 2022

Pobierz
  • Odpowiedz
@janek_kos: no ale o czym dyskutować, piszę że zawsze były obniżki, pytałeś w poprzednich latach? Nie wiem może w odróżnieniu od Ciebie ja kupowałem w poprzednich latach i rozmawiałem z deweloperami, kiedy ty na wykopie wrzucałeś memy z papieżem. Atrakcyjne mieszkania się sprzedają jak jest konkretny klient, idziesz i mówisz 2% mniej i dzisiaj podpisujemy umowę rezerwacyjna i to działa. Podpisałeś jakąś umowę rezerwacyjną kiedykolwiek? Sam wiesz, że nie, a tylko
  • Odpowiedz
Sorry, nie wyłapałem pośród komentarzy. :) Dla mnie najlepszym wskaźnikiem jest zmiana struktury cenowej oferty. Ona pokazuje w jaką stronę idą ceny. Jeżeli coraz większą część oferty stanowią mieszkania droższe, to nie ma bata, taki jest kierunek rynku. A samo to, że ktoś mówi o promce, obiecuje promkę itp niewiele mówi w oderwaniu od wiedzy o tym jaka była cena wyjściowa i czy to rzeczywiście jakiś realny upust, czy strategia marketingowa.


@
  • Odpowiedz
ja kupowałem w poprzednich latach i rozmawiałem z deweloperami, kiedy ty na wykopie wrzucałeś memy z papieżem.


@Kiedysbedeczerwonka:

dziesz i mówisz 2% mniej i dzisiaj podpisujemy umowę rezerwacyjna i to działa.


@Kiedysbedeczerwonka:

Podpisałeś jakąś umowę rezerwacyjną kiedykolwiek? Sam wiesz, że nie


@Kiedysbedeczerwonka:

xD tego nawet nie skomentuje

Poza tym to nie jest OT wieć nie wiem po co dajesz EOT


@Kiedysbedeczerwonka: EOT - "end of topic" lub "end
  • Odpowiedz
@pastaowujkufoliarzu: No wiesz...3 miesiące i na inwestycji nic się nie sprzedało to chyba nie jest uber kolorowo. No ale nie zaprzeczam, że może tak być że patrzę na np. 3 dewów i nic tam się nie dzieje - a w rzeczywistości tych 2 premium sprzedaje w #!$%@? mieszkań.
  • Odpowiedz