Wpis z mikrobloga

#danielmagical
Dobra. Wszystko fajnie śmiesznie. Wydaje mi się że granicą została osiągnięta. Dlaczego tak uważam?

Po pierwsze . Już wczoraj wieczorem były na wykopie wpisy które niczym jasnowidz z Człuchowa przewidziały co się stanie . Wiadomo. Tucznik "pierwszy" wystartował xd pies kazał mu się uspokoić u cała wina zgodnie z tym co przewidywaliśmy spadła na Jace. Co takiego mógł zrobić Jaca widząc (stojąc za plecami tucznika) że tak interwencja grubego nie przyniesie żadnych efektów? A no tak . Stanąć w obronie Gochy czyli wejść do pokoiku wyciągnąć złotego ak47 który otrzymał za wojnę w wietnamie i na oczach 15k ludzi otworzyć ogień do policji broniąc w tym momencie Goche przed wywozka na izbę. Oczywiście cała relacja na prywatnym instagramie co nie Magical ?

2. Wykop przepraszam was
Wszyscy pamiętamy jak tucznik podczas słynnego strima z wyjścia z puchy przepraszał wykop. Mówił że będzie na strimach itp. Co mieliśmy dzisiaj? Wpadł o 19 czy tam o 20 zaczął #!$%@? Jacentego ( patrz punkt pierwszy ) miało być wyjaśnienie sprawy z Gocha- jeśli coś mnie ominęło a oglądałem całość to piszcie poniżej. Ogólnie jest jedno wielkie walenie w c h u j a przez magicznego. Gdyby nie baobab to dzisiaj byłaby taka stypa że tylko madki500plus by to oglądały

Mam jeszcze więcej przemyślen jeśli jesteście ciemawi zostawcie plusa jutro po 20 kolejne tematy beda poruszone i szokująca imfotmacja
  • 4