Wpis z mikrobloga

Ostatnio spotkałem na mieście swoją koleżankę z Liceum i trochę pogadaliśmy. Zapytałem co tam porabia to opowiedziała mi co się u niej działo.

Teraz jej przebieg życiorysu. W liceum i po liceum miała dwóch chłopaków, takich typowych przystojniaków z włoskami na żel, oboje ja posuwali we wszystkie otwory.

Potem poszła na studia, jakiś "marketing i zarządzanie" coś takiego.

Zapytałem co teraz robi. Powiedziała, że ma już męża i dwójkę dzieci i generalnie to siedzi z dzieciakami w domu i się nudzi, że chyba z nudów pójdzie do jakiejś roboty.

A ja pytam: "A skąd masz kasę?"

A ona: "A mój mąż ma własną firmę i nas utrzymuje".

Pokazała mi zdjęcie męża. Łysiejący misio z brzuchem piwnym, starszy gdzieś o niecała dekadę.

I tak właściwie nie wiem jakie wnioski po tej rozmowie wyciągnąć. To już zostawiam wam Mirki.

#rozowepaski #niebieskiepaski #pieklomezczyzn #pieklokobiet #redpill #blackpill #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #randki #tinder #seks
  • 30
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: XD nie musiała, chłopaki tu wiedzą że jak laska miała kogoś to była hipergamiczną bestią, wielkie czarne kutangi, słoneczka czy jak to się nazywa, lody w klubie czadom itp XDDD

tymczasem dobre chłopaki z wykopu: romantyczna miłość na całe życie, chodzenie za rękę o wschodzie słońca, przytulanie itd
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: mam koleżankę, która aktualnie spotyka się z kasiastym ziomkiem, kilka koleżanek które spotykają się z typami o podobnych zarobkach jak one, koleżankę która nie wyobraża sobie bycia z kimś kto nie jest lekarzem lub prawnikiem

Jaki z tego wniosek? Są różni ludzie, jedna chce tego druga czegoś innego.

Miałem coś jeszcze dopisać o tym, jak durne są takie wpisy jak Twoje, ale nie wiem czy jest sens, bo skoro
  • Odpowiedz
z twojej opowieści wynika ze miała 3 partnerów, w tym 3 to jej mąż. To chyba bez dramatu. A co na to twoja dziewczyna? Tez jej o tym opowiedziałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@girlsjustwannahavefun: ale dosłownie 99,9999999% kobiet miało 3 partnerów, a z pierwszym nawet nie uprawiało seksu. Ciekawe jak to się ma do statystyk, z których wynika jeśli dobrze pamiętam, że przecietnych facet ma 5 partnerek seksualnych, a kobieta 8 partnerów seksualnych.

W dodatku kobieta zaniża swój wynik o 10 razy. Kobiety do 30 roku życia mają z 20-30 partnerów
P.....c - >z twojej opowieści wynika ze miała 3 partnerów, w tym 3 to jej mąż. To chy...
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: Interesuje mnie, że będąc statystycznym facetem taki scenariusz życia jest nierealny. Sytuacja obrazuje, że rodząc się dziewczyną jest się już ustawionym do końca życia. Też bym chciał, żeby ktoś na mnie #!$%@?ł, ale nawet będąc atrakcyjnym facetem jest to nierealne. Po prostu zostałbym zlinczowany, albo żył w ciągłej niepewności. I w sumie tak sobie myślę, że takie życie to bajka. Wyszalejesz się za młodu, potem jakieś mało energochłonne studia
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: ok, faceci nie mają szans na taki scenariusz, ale czy taki scenariusz jest coś warty? perspektywa tego że znajdziesz sobie kogoś kto Ci zapewni przeżycie na jakimś poziomie, bez uczuć, pociągu, jak dla mnie to nie ma sensu, moim zdaniem przeciętny facet i przeciętna kobieta mają taką samą szanse na znalezienie sensownego związku, tak laski mają seks na wyciągnięcie ręki, ale co do UDANEGO związku to jest zrównoważone
  • Odpowiedz