Wpis z mikrobloga

Coś się zepsuło z tagami i nie było widać wpisu, więc napiszę jeszcze raz;

Witam ponownie Mireczki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pierwszy film jeszcze dobrze nie ostygł, a ja już przygotowałem dla Was coś nowego!
Będzie to TORTILLA tak dobra, że już nie pójdziesz na kebaba! Kilka składników dla orgazmu w podniebieniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mega proste, szybkie i tanie, coś w stylu wrapa #mcdonalds i twistera #kfc z chrupiącym mięsem w panierce.

Zachęcam do subskrybcji, przepisy będą szybkie i smaczne! Filmy max 5-cio minutowe bez gadki- tylko przygotowanie i prezentacja.

Dopiero raczkuję, więc każde uwagi mile widziane :)

PS: zapraszam również na tag #mickiewiczgotuje

#youtube #polskiyoutube #jedzenie #gotujzwykopem #gotowanie #fastfood #tworczoscwlasna #chwalesie
wylaczenaamen - Coś się zepsuło z tagami i nie było widać wpisu, więc napiszę jeszcze...
  • 54
  • Odpowiedz
@wylacze_na_amen: gotowe placki jeszcze bym zrozumiał, ale smażone paczkowane mięso? Piszesz, że tak dobra to myślałem, że chociaż jakąś swoją panierkę zrobisz. Szczerze to szkoda twojego czasu jeśli mają to być takie filmiki. Co następne, mrożone pierogi gdzie twoja inwencja ograniczy się do podsmażenia cebuli i boczku? Nie wołaj już.
  • Odpowiedz
Lanie zwykłego jogurtu zamiast przygotowanie sosu?


@paramyksowiroza: o cholera, tego nie zauważyłem bo przewijalem. Serio nawet najprostszego czosnkowego nie zrobił tylko czysty jogurt? To ja już wolę zwykłego kebaba. Albo parówki na ciepło z kajzerką z marketu.
  • Odpowiedz
Dopiero raczkuję, więc każde uwagi mile widziane :)


@wylacze_na_amen: ja ci życzę powodzenia, aczkolwiek rację mają takie głosy jak @tranzts i @paramyksowiroza, że ty zawinąłeś jedzenie w kupny placek i osiągnąłem gotowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko prawda jest taka, że każdy tak zaczyna przygodę z gotowaniem, najpierw zamiast maca to tortilla, saładka, kurczak i jogurt i zawinięcie w domu, potem wpadniesz na pomysł, że można
  • Odpowiedz
@Cmee_: Co tu niby jest OK? Kupne tortille? Lanie zwykłego jogurtu zamiast przygotowanie sosu?

Każdy idiota może sobie kupić paczkę tortilli, gotowego kurczaka i to pozawijać. Po co marnować na taki film miejsce na serwerach i wołać do tego tyle osób?


@paramyksowiroza: Ale w sumie w formacie 'szybkie i smaczne żarcie w akademiku' to to ma sens - zależy, czego się szuka ;)
  • Odpowiedz
@szuleer można podgrzać wedle uznania :) Np kładąc placek na smażone mieso na patelni, będzie podgrzany i miękki

@KrolOkon wyglądają apetycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba stestuje w nieodległej przyszłości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@paramyksowiroza jak bardzo musi cie piec tylek, że komentujesz każdy mój wpis tutaj i na hejto prując się o wszystko? ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak mi
  • Odpowiedz
@wylacze_na_amen: chłop podał gotowe mięso, gotową tortille i gotowy sos XD

A tak swoją drogą to lepiej było pierwsze usmażyć polędwiczki, a potem je pokroić XD środek byłby przynajmniej trochę lepszy, a tak to podpieczone z każdej strony i zapewne suche
  • Odpowiedz