Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@yungdupa: Cała gama negatywnych skutków; od większego ryzyka śmierci czy przemocy do rozpadu więzi społecznych. W interencie nie brak opracowań dotyczących zgubnego jej skutku.
  • Odpowiedz
zawód jak każdy inny?


@yungdupa: Aż tak to bym się nie rozpędzał. Co byś zrobił, gdyby w UP zabrali ci zasiłek dla bezrobotnych i ubezpieczenie zdrowotne, bo "proponowali panu pracę na etat jako męska prostytutka a pan tę ofertę odrzucił".
  • Odpowiedz
@yungdupa: Jak dla mnie to kupczenie seksem, bo zdecydowanie nie seks sam w sobie. Prostytutka to taki rodzaj geszefciarza, drobnego kapitalisty z wyjątkowo niskiego levelu. Seks sam w sobie jest zbyt intymnym i na swój sposób szlachetnym stanem i doznaniem, żeby robić z niego towar rynkowy. Nie rozumiałem natomiast nigdy przypieprzania się do kobiet, które po prostu lubią seks sam w sobie i są z tego znane z tego że uprawiają
  • Odpowiedz
  • 7
Cała gama negatywnych skutków


@Zeiss:

Czego by nie robić prostytucja nie zniknie, więc lepiej, żeby prostytutki rejestrowały biznes, płaciły podatki i i regularnie się badały niż kiedy zajmuje się tym bandyterka. Dla klienta też lepiej jeśli np. coś złapie od pani #!$%@? i będzie mógł bez wstydu podać ją o odszkodowanie.
  • Odpowiedz
@yungdupa: problemem nie jest istnienie prostytucji, tylko promocja prostytucji przez zafałszowanie narracji dookoła tego „zawodu”. Kto chce, niech sobie seksworkerką będzie, tylko rolą odpowiedzialnego społeczeństwa jest rzetelna edukacja o czarnych stronach prostytucji a nie romantyczny obrazek „silnej i niezależnej seksworkerki, przepracowującej w ten sposób swoje traumy seksualne po opresyjnym patriarchacie” (to jest z grubsza cytat z jednego z artykułów, bodajże na onecie). Osobiście jestem za pełną legalizacją, czyli opcją z badaniami
  • Odpowiedz
@Jin: generalnie zawsze się znajdzie ktoś chętny zgwałcić kobietę. Czy nie lepiej odpuścić sobie ściganie takich osobników, a zgwałcona kobieta niech dochodzi odszkodowania w procedurze cywilnej?
Taka to logika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak pozwolisz jednej patologii urosnąć zamiast uciąć jej w porę łeb, to nim się obejrzyj na jej gruncie wyrosną kolejne.
  • Odpowiedz