Wpis z mikrobloga

#nostalgia Selena Gomez jest jedną z nielicznych gwiazd Disney Channel z lat 2006 - 2010 które po zdobyciu popularności im palma nie odbiła, coś tam sobie śpiewała, nie wywoływała skandali, nie wpadała na pomysły zmiany płci itd... w 2017 z tego co pamiętam miała przeszczep nerki przez chorobę zwaną Toczeń rumieniowaty...

Ostatnio Selena Gomez pojawiła się na "Złotych Globach" i ludziom się nie spodobało to, że jest "gruba" i nie jest już tą Seleną Gomez którą była kiedyś...

Jak jeszcze rozumiem przywalaniem się do kobiet które są grube bo ciągle jedzą i nic z tym nie robią żeby schudnąć i obwiniają cały świat tylko nie siebie tak atakowanie kogoś, że jest "gruby" wiedząc, że ona bierze leki, miała przeszczep nerki i choruje tak uważam to za żenujące! Po drugie ona też już nie ma 16 lat kiedy grała w serialu Czarodzieje z Waverly Place tylko 30 lat! #medycyna #rozowepaski #logikarozowychpaskow #kino #seriale #przegryw
wakxam - #nostalgia Selena Gomez jest jedną z nielicznych gwiazd Disney Channel z lat...

źródło: 87f90735902a1d4aeed56c23222167cb,1500,0,0,0

Pobierz
  • 8
@wakxam: Przecież to typowa kobieta - piosenka "It ain't me" z 2017 opowiada o toksycznym związku z oskarkiem, odbieraniu go z chlania i tym jak ją zdradza szlajając się po imprezach. Ogólnie o chadzie, który zachowywał się jak chad i typiara dopiero po zostaniu emocjonalnie przeoraną uświadomiła sobie że jednak nie da się go okiełznać i że warto zainwestować w mireczka.

Nie wiem na ile to autopsja, ale nie uwierzę że
@PfefferWerfer: a ty wierzysz, że jak na takich piosenkach zarabia się dziesiątki milionów dolarów na czystko to ona sama je pisze po tym jak chad ją zostawił, czy że robi to 3 ghostwirterów po 50tce z brzuchem co mają setki takich hitów na koncie i przy procesie pisania mają beka z idiotów co będą treść tej piosenki przeżywać i brać to na poważnie?
@wakxam: Kiedyś też myślałem że jako jedyna nic nie #!$%@?ła, a potem jakiś wykopek mnie uświadomił że jednak coś tam #!$%@?ła, ale nie pamiętam już co