Wpis z mikrobloga

Wyzywają centrowców od symetrystów xD


@Blaskun:
Ja akurat bym się nazwał prawicowcem, ale trudno mi dyskutować z osobami, które #!$%@?ą głupoty w stylu pis po jedno zło xD. To już nawet nie kwestia czyichś preferencji politycznych a zwykłej głupoty.
jak ktos chce glosowac na po, ko itp to niech juz zaglosuje na pis, niech to jebnie jak najszybciej.


@NewBlueSky:
No własnie o takich tekstach pisałem xD. Troche się czuję, jakby podczas rozmowy o nowych modelach Corolli i Civica #!$%@?ł się do rozmowy wujek Władek z taką swoją "teorią", że najlepszy to jest Polonez, ale w sumie to między nim a tymi cholernymi Japończykami to wielkiej różnicy nie ma.
@Yahoo_: nie wiem teraz. Konfederacja w ostatnich glosowaniach wyloniala sie na czele, bo faktycznie glosuja z sensem w odpowiednich momentach. Ale to z partii co sa w sejmie, bo sledze tylko to, na wybory moze sie przyjrze czy nie ma kogos nowego.
@Przyjaciel_Rodziny: Nie. Pokazałem jedynie, że poglądy oraz idee cały czas idą do przodu. I to oczywiste, że poglądy przeciętnych ludzi 10 lat temu, w czasach obecnych będą zacofane. Tak samo, jak 10 lat temu poglądy sprzed 20 lat były uznawane zacofane. Po prostu masz kiepską pamięć i zapomniałeś, że w twoich czasach starsze pokolenie pier**liło takie same głupoty o twoim pokoleniu.
Głupoty to ty #!$%@?, będziesz przyjmował każde gówno jako znak czasów


@Przyjaciel_Rodziny: Skąd taki wniosek? To właśnie ty akceptujesz każde gówno, tylko dlatego, że 10 lat temu było to uznawane za coś naturalnego, czy normalnego. Nie mierz innych swoją miarą. Bo właśnie na tym polega różnica pomiędzy nami. Ja będę uznawał coś za pozytywnego, tylko wtedy gdy mam ku temu solidne powody oparte na racjonalizmie. I nie obchodzi mnie, czy dana