Wpis z mikrobloga

Robienie #!$%@? z logiki to podstawa w świecie #feminizm i mu pochodnych, gdzie kobieta próbuje uzasadnić swoje puszczalstwo tym, że "faceci też się puszczają", nie rozumiejąc różnic w biologii i kulturze obu płci, która wpływa na nierówność ( ͡º ͜ʖ͡º)

Samica odpowiada za dystrybucję seksu w społeczeństwie, jest jego dawcą, a samiec jego odbiorcą o którą musi mniej lub bardziej zabiegać. Twierdzenie wiec że "facet się puszcza" to oksymoron.

Facet który często rucha, robi to dlatego, że kobiety są dla niego łatwe.

Kobieta, która często się rucha, robi to dlatego ze sama jest łatwa.

Puszczalstwo, szmacenie się, zwał jak zwał, ma więc sens tylko w przypadku kobiet. Nie da się tej łatki przypiąć mężczyźnie.

Gdyby kobiety i mężczyźni mieli równy dostęp do seksu na tych samych prawach, wtedy można egzekwować te same, równe traktowanie obu płci w tej sferze.
Ale nie ma. Płeć najbardziej narażona na odrzucenie i od której się najwiecej wymaga, to płeć męska właśnie.
Co raz bardziej nasilany przegrywizm czy incelizm dotyka tylko męska cześć społeczeństwa.

Czemu więc wciąż panuje narracja o "łatwych facetach" w środowiskach puszczalskich kobiet? Ano dlatego, że nie chcą brać na siebie odpowiedzialności za to co robią. Nie chcą być nazywane „szmatami” więc próbują przy pomocy fikołków przekonać wszystkich, że "faceci robią to samo". Wtórują im przy tym spermiarze, którzy dali się kulturowe zniewolić oraz chad, który chcąc wierzyć, że jego łóżkowe podboje są dziełem jego umiejętności a nie wyglądu również będzie się im przymilał.

Jak jakaś typiara używa argumenty "puszczalskich facetów", to wiadomo, że jest puszczalska i szuka tylko usprawiedliwienia, próbując przypiąć nam łatkę która ona sama ma. Wiesz wtedy z kim masz do czynienia. Kiedy facet mówi to samo, też wiesz z kim masz do czynienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tinder #rozowepaski #logikarozowychpaskow #seks
  • 127
Tymczasem normalna kobieta, która ma 1. raz za sobą nie będzie cię oceniać, będzie starała się rozładować napięcie, nie będzie miała problemu żeby zrobić ci loda,


@kocham_wykopka:

kompletna nieprawda

Częsty seks czy lody są bardziej prawdopodobne u lasek, które miały co najmniej kilku partnerów niż jak jakaś miała 1-3.

Samo to, że kobieta trzydziestoletnia miała z 3 partnerów oznacza, że ma małe libido i nie będzie traktować seksu poważnie. Dziewica tym
@Mirkova: problem w tym właśnie, że Wam się wydaje iż facet to powinien być wielki biznesmen planista, wszechogarniający i wszechzaradny człowiek, który jeszcze na dodatek będzie się opiekował księżniczką. Nie zauważacie, że gospodarka w ogóle wygląda tak iż ma pewien limit i więcej taki ,,mężczyzn" sukcesu niż określona ilość zwyczajnie nie da się zmieścić gdyż ograniczeniem będą: ograniczona liczba stanowisk/posad, ograniczone zasoby pieniezne ludzi i popyt na produkty. Dlatego istnieja faceci,
Zrobić z nią to co chcesz zrobić. No przecież masz jakies wyobrażenia i fantazje odnośnie seksu.


@kocham_wykopka: Prawiczek cię nie zadowoli w łóżku. Czego nie rozumiesz?

Głupiutki jesteś. Dziewica powie ze ja boli i nie poruchasz dalej.


@kocham_wykopka: Nie zawsze to tak wygląda ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

Mówisz o skrajności.

Tymczasem normalna kobieta, która ma 1. raz za sobą nie będzie cię oceniać
@Pralko-suszarka: No taaaak, tez jest dziwne. Obie te sytuacje są dziwne. Dlatego nie faworyzujcie dziewic, bo z nimi tak samo jest coś nie tak, jak z prawiczki (i mówię tu o osobach około 30 roku życia).

Pewnie, dlatego w związku lepiej nie mieć ze sobą swojego pierwszego razu :)
Samo to, że kobieta trzydziestoletnia miała z 3 partnerów oznacza, że ma małe libido i nie będzie traktować seksu poważnie.


@Invisiblinio: No chyba że jesteś facetem, wtedy będzie to oznaczać, że facet nie wystarczająco się starał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dlatego fakt, dziwne że konserwatyści chcą taką osobę na żonę, skoro jednocześnie uznają seks za obowiązek, który wg ankiet z neta powinien mieć częstotliwość 3-5 razy w
@Pralko-suszarka:
1. No w większości konserwatyści chcą dziewicę. Widzą w dziewictwie jakąś wartość.
2. Chęć dziewicy nie ma nic, to osobna rzecz - ale chciałbyś konkretną ilość seksu w małżeństwie, będziesz tego oczekiwał, ale dziewica może już mieć zbyt odmienny temperament od twojego i wystarczy jej za jakiś czas raz na rok. W tych czasach już nie da się dziewicy 'urobić' pod siebie, wmówić jej, że coś jest jej obowiązkiem, bo
No nie za bardzo, większość facetów, których poznawałam (ja czy moje przyjaciółki) to właśnie faceci zupełnie niedojrzali do bycia w związku, niezaradni, przedkładający nad budowanie relacji granie w gry i jaranie wieczorami, marzący o szybkich numerkach, ale broń boże nic poważnego, to bolączka naszych czasów


@Mirkova: Przecież dużo kobiet praktykuje coś podobnego....

i mnóstwo dziewczyn w moim wieku to potwierdza.

od groma facetów powie ze chce dziewice tradycjonalistkę dbająca o dom
1. No w większości konserwatyści chcą dziewicę.


@Invisiblinio: Jeśli miałbym wejść w związek, to chciałbym dziewicę, bo sam jestem prawiczkiem a nie dlatego, że jestem konserwą.

Widzą w dziewictwie jakąś wartość.


@Invisiblinio: Tak samo jak wy widzicie wartość u facetów którzy są doświadczeni. Bycie kimś pierwszym w czyimś życiu to jednak spora wartość, nie wiem czemu nie rozumiesz tutaj facetów.

Chęć dziewicy nie ma nic, to osobna rzecz - ale
@Ksut_Melodi
Kurcze, to czemu stawiacie nam kobieta poprzeczkę wysoko, a wy możecie tak beztrosko powiedzieć że żyćko jest niesprawiedliwe i nie macie szans stać się idealnymi facetami? ¯_(ツ)_/¯
Pomijając oczywiście kwestie, że wcale nie uważam ze istnieje taki mr perfect, tak samo jak ja nie jestem kobieta idealna i żadna nie jest.
Skoro czasy są teraz takie, że kobiety sa zaradne, pracują, często same wychowuja dzieci bo wam albo znudzi się kobieta
@Pralko-suszarka: ale siebie może zadowolić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak? To jak według ciebie może wyglądać seks z dziewicą? Bo ja nie widzę innego scenariusza, niż ten pełen stresu i napięcia. Nawet jak będziecie w sobie zakochani, to wciąż jest niekomfortowe.

Kluczem jest tu określenie "normalna kobieta" i to że mówimy w kontekście związku.
Normalna kobieta nie będzie oceniała swojego partnera przy pierwszym razie, niezależnie czy dziewica
@Pralko-suszarka: Z blokady psychicznej, strachu i często dziwnych zasad moralnych. Trzymają to dziewictwo dla "tego jedynego", a później jest już za późno. To nie wybór, bo to że mogą poruchać nie znaczy że są w stanie to zrobić, a no i pewnie tak jak ty nie chcą skrajnie obniżać swoich wymagań.
ale siebie może zadowolić ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kocham_wykopka: co?? Nie rozumiem co ci chodzi.


Tak? To jak według ciebie może wyglądać seks z dziewicą? Bo ja nie widzę innego scenariusza, niż ten pełen stresu i napięcia.


@kocham_wykopka: Z doświadczoną też może być pełen stresu i napięcia.....

Kluczem jest tu określenie "normalna kobieta" i to że mówimy w kontekście związku.


@kocham_wykopka: Czyli już mówisz o