Wpis z mikrobloga

Poznałem ostatnio szarą myszkę, ale taką realną "grey mouse" dlaczego tak twierdzę? Bo jednym z powodów zachwytu tej dziewczyny była nowa piżama z motywem z władcy pierścieni. Skromna twarz, delikatny charakter, typowo kobiece zachowanie, wstydliwa. Opowiadała mi też jak najęta o swoim ulubionym anime, a muzyka której słuchała była cudownie autystyczno introwertyczna tak jak i ona sama. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam dodawać, że przez pierwsze trzy dni byłem zachwycony? Czułem, że autentycznie mogę się w niej zakochać.

Lubi grać na kompie, nie lubi tłoku i alkoholu, czyta książki SF i ogólnie taka 100% legit szara mysz będąca marzeniem każdego Mirasa. Więc w czym problem możecie zapytać, powinienem wczepić w nią zębiska jak Reksio w szynkę. Kochani bracia przegrywy, niestety wyjście z piwnicy to też wyjście ze świata jedynie wirtualnych znajomości do świata realnego. I to tylko częściowo jest fajne, bo rzeczywistość wali cię w łepek na pełnej "k" jak by to powiedział Wałaszek.

Okazuje się, że przynajmniej czterech poprzednich człapaków tej dziewczyny, to chuligani i nie używam tego określenia przypadkowo, typowe zimne i emanujące obojętnością i brakiem uczuć Oskary. Wykorzystywali ją psychicznie i (a jakże) keksualnie i musi przez nich teraz chodzić do psychiatry, jeden z nich doprowadził ją na skraj magika i oszukał na ponad 60k i zmarnował działkę budowlaną jej rodziców. Teraz oczywiście zmądrzała i "już taka nie będzie jak wcześnie, teraz będzie stawiać granicę".
(ʘʘ)

Czyli patologia dostawało wszystko co najlepsze z jej młodości i kobiecości (czyli to co kobieta ma najcenniejsze) za darmo w nielimitowanej ilości na swoich zasadach, a ja porządny facet mam mieć wszystko wydzielane, racjonowane, mam coś udowadniać i coś zdobywać, przestrzegać dziesiątek jej reguł i przekonywać ją do siebie. Mam dodawać, że ma 29 lat i powoli wali w ścianę? Pokazywała mi zdjęcia ze swojej młodości, była śliczna i wtedy patologia robiła z nią co chciała, po krzakach, po kiblach na imprezach, a teraz kiedy jest już ewidentnie starsza, nabawiła się traumy, ma nadwagę i problemy psychiczne no to pojawiam się ja.
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Dla łobuza były porywy serca, emocje, realne pożądanie, niewinność, czystość, smak pierwszych pocałunków, szaleństwa. A dla dobrego gościa 10 lat później jest obowiązek, poważne decyzje, dziesiątki reguł, poważne zobowiązania i udowadnianie nie wiem czego.

Piszę tą linijkę tekstu po przeczytaniu tego co napisałem wyżej i ta historia wydaje mi się dość kiepskim bajtem albo też czymś niezbyt wiarygodnym lub takim sztampowo typowym biadoleniem. Niestety tak nie jest, to jest rzeczywistość. Jest ona nudna, przewidywalna i przykra. Chciał bym teraz napisać, że te wszystkie słowa są bajtem i dopisać nick pdk ale nie mogę. Mam jej numer w telefonie i widzę jak pisze do mnie w tym momencie na WatsApp.

Odczuwam autentyczny ból w duszy. Kobiety mają nas mężczyzna nie za ludzi ale za jakieś zwierzęta. Ja się tej dziewczyny realnie brzydzę. Mamy bardzo zbliżone charaktery, dogadujemy się ale ona jest po prostu dla mnie brudna i nic na to nie mogę poradzić. Gdyby przemocowo ktoś jej coś zrobił, to nie było by problemu, ale ona kilkukrotnie, świadomie i z pełną premedytacją wschodziła w związki z patologią kiedy była młoda i czysta i to wtedy nie 10 lat później powinna szukać dobrego mężczyzny. Pomylić można się raz, można się nabrać na poryw pierwszego uczucia ale kilka razy pomylić się już nie można, a aby trwać w takich związkach to trzeba jednak chcieć bo to trwało lata.

Wartością kobiet jest ich młodość, uroda i niewinność i nic ale to nic po trzykroć nic tego nie rekompensuje, żadne wykształcenie, żadna kariera, żadne pieniądze, żadna mądrość.

I nie ma znaczenia czy wy to różowe paski zaakceptujecie czy nie, my mężczyźni nie wymyśliliśmy sobie tego, to jest nasza natura jaką wy ignorujecie i dlatego na świecie stanie się coś złego. Jest mi autentycznie przykro bo odczuwam, że kiedyś mógł bym z nią być szczęśliwy, a nie będę. Moglibyśmy mieć rodzinę, a nie będziemy jej mieli. Walenie się po kiblach z patologią w młodości było dla niej ważniejsze niż całe życie z dobrym facetem. Jak ktoś mi napisze "idź na terapię" to go wyśmieję.

Problem polega na tym, ze ja jestem zbyt świadom rzeczywistości i nie mam jak oszukać siebie i swojej natury. Więc jak będzie? Pewnie pójdę z nią parę razy do łóżka i tyle.

#szaramyszkadlaanonka #szaramyszka #rozowepaski #logikarozowychpaskow #przemyslenia #tinder #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #mgtow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #randki
N.....n - Poznałem ostatnio szarą myszkę, ale taką realną "grey mouse"  dlaczego tak ...

źródło: prawda

Pobierz
  • 169
czyli nawet kobieta po 30 ale w wieloletnim związku jest już bezwartościowa? By o nie jest młoda i niewinna?


@KotBojowy: Doprecyzuj, w jakich związkach i z kim.
Jeśli były to zdrowe relacje, które kończyły się normalnie z zachowaniem znajomości bez afer i stresu to może mieć ich nawet 20.

Taka szara myszka j/w , wykorzystana przez Oskarów po kilku związkach będzie już miała skłonności patologiczne. Upłynie mnóstwo wody w rzece zanim
Aż mnie zagotowało jak sobie uświadomiłem, że takie podejście zbiera tutaj poklask, i takich gości jest więcej.


@sartek: jak widać w twojej bańce nie ma takich problemów, bo miałeś dużo szczęścia w życiu, ale jest sporo facetów, dla których zdobycie partnerki to jest wyzwanie. A takie #!$%@? jak to:

Przecież ty też mogłeś korzystać z życia wiele lat temu, a nie obwiniać wszystko dookoła.


To byś zostawił dla siebie, bo dużo
@sartek: przecież im się wydaje, że kobiety to nie ludzie, że mają do zaoferowania coś tylko jak są młode, ładne i (słowo klucz) NIEWINNE. Żeby łatwiej mogły ulegać facetom (w domyśle są za głupie, żeby o sobie decydować). przeraża mnie za każdym razem liczba plusów pod takimi wpisami, bo to znaczy że spotykasz ludzi przesiąkniętych takim internetowym myśleniem częściej niż ci się wydaje
@Nostrian:

Czyli patologia dostawało wszystko co najlepsze z jej młodości i kobiecości (czyli to co kobieta ma najcenniejsze) za darmo w nielimitowanej ilości na swoich zasadach, a ja porządny facet

Dla łobuza były porywy serca, emocje, realne pożądanie, niewinność, czystość, smak pierwszych pocałunków, szaleństwa. A dla dobrego gościa 10 lat później

Gdyby przemocowo ktoś jej coś zrobił, to nie było by problemu

Moglibyśmy mieć rodzinę, a nie będziemy jej mieli.
@Nostrian: Kobieta powinna przejawiać wobec Ciebie "genuine burning desire", czyli pożądać Cię naprawdę mocno. To widać, ona jest wówczas gotowa zrobić naprawdę wiele, będzie się angażowała. Bez tego będziesz dostawał właśnie takie wszelkiej maści ograniczenia, że tego nie zrobi (w sensie z Tobą, bo z Chadem to już tak), z Tobą to co najwyżej może coś tam. To jest pierwszy element układanki.

Drugi to red flags. Cóż, nie oczekujmy od kobiety
@NiktNigdyNikomuNicNigdzieNie:

przecież im się wydaje, że kobiety to nie ludzie, że mają do zaoferowania coś tylko jak są młode, ładne i (słowo klucz) NIEWINNE. Żeby łatwiej mogły ulegać facetom (w domyśle są za głupie, żeby o sobie decydować). przeraża mnie za każdym razem liczba plusów pod takimi wpisami, bo to znaczy że spotykasz ludzi przesiąkniętych takim internetowym myśleniem częściej niż ci się wydaje


Ależ to właśnie o to w tym wszystkim
@Nostrian:
To wygląda jak niskie poczucie własnej wartości przykrywane narcyzmem. Okazuje się, że fajni ludzie unikają takich, bo po co zadawać się z kimś, kto będzie czuł się lepiej przez upokarzanie innych. Byłam po obu stronach i teraz więcej rozumiem.
Chodzę na terapię i jest znacznie lepiej, więc polecam. W końcu udało się zbudować relacje z wartościowymi ludźmi i udany związek, w którym szanujemy siebie nawzajem i swoje uczucia. Problemem nie