Wpis z mikrobloga

Czytam na patotagu #danielmagical że ktoś poszedł po rozum do głowy i zabrali im tego zabiedzonego psa?
I bardzo dobrze. Pies mieszkał w patologicznym miejscu, z nieleczonym nowotworem, pełno brudu, syfu, kurzu, wszyscy wiecznie pijani, pies niezadbany, zgłodzony, z widocznymi objawami depresji (wystarczyło włączyć na chwilę transmisję i można było widzieć tego biednego psa który 10 minut patrzył się w ścianę).
Ch..j z tymi ludźmi, to ich wybór że żyją w chlewie, ale pies nie jest niczemu winien.

Brawo dla wszystkich, którzy się przyczynili do dzisiejszego rozwiązania wieloletniego problemu

#patologia #patostreamy #zwierzeta #weterynaria
Pobierz anonimek123456 - Czytam na patotagu #danielmagical że ktoś poszedł po rozum do głowy ...
źródło: maxresdefault
  • 10
pies był lepiej traktowany niż jaca


@zartos: Nie interesuje mnie jak traktuje tam jedna patologia drugą patologię. To dorośli ludzie, mają wolną wolę i mają prawo o sobie decydować. Jeśli lubią śmierdzieć, upadlać się - ch. z nimi. Ja nawet popieram, żeby ich specjalnie na siłę nie aktywizować. Będzie prościej i szybciej.
Ale jeśli zwierzęciu się dzieje krzywda, to odpowiednie służby mają obowiązek interweniować. Tak jak w tym przypadku.
@zartos:

Pies mieszkał w patologicznym miejscu, z nieleczonym nowotworem, pełno brudu, syfu, kurzu, wszyscy wiecznie pijani, pies niezadbany, zgłodzony, z widocznymi objawami depresji (wystarczyło włączyć na chwilę transmisję i można było widzieć tego biednego psa który 10 minut patrzył się w ścianę).
Oglądałeś w ogóle przez chwilę magicala?


@zartos: NIE interesuje mnie jak patologia traktuje inną patologię. Gdyby byli normalni ludzie vs. patologia - wtedy należy się pomoc. Są telefony, jest policja, są telefony zaufania. Pies po policję nie zadzwoni.