Wpis z mikrobloga

Ciekawe dlaczego nikt nie zauważył, że na androidzie nie da się skopiować żadnego tekstu w apce wykop.


@far_away: zauważyli. Nie da się też klikać w linki bo są jako zwykły tekst.

Nie da się też klikając w "odpowiedz" odpowiedzieć kilku różnym osobom bo każde kliknięcie zmienia nick osoby, pod którą się w to "odpowiedz" klika.

Nie działają powiadomienia dalej. Nie działają czarne listy. Nic #!$%@? nie działa, a zobaczycie, że z
@Wagram92: to przecież po to, żebyś nie mógł znajomym wysłać bezpośrednio, tylko musiał linkować do tego szamba. Na reddit jest tak od dawna.

Na szczęście można robić screenshoty w telefonie. Ha tfu na takie żebro zasięgi.
@far_away
ja zeby odtworzyć link z mirko musialem kliknąc "cytuj" skopiowac i wkleic w przegladarke. zapisywac probowaldm tylko przez zrzut ekranu. Apka jest fatalna. l czesto wylogowuje.
@Wagram92: Jak dobrze, że większość mojego czasu na wypoku to w pracy na PC :D dlatego mozilla mi to ułatwia i nawet nie muszę pobierać obrazów :D PPM - wykonaj zrzut ekranu - zaznaczam co chcę (ucinając nawet podpis) i kopiuj i już mogę wysyłać dalej :D
@Przegrywek123: w chrome wystarczy zainstalować rozszerzenie "Save image as PNG" i zapisywanie jest pod prawym klawiszem, poniżej domyślnego "Save image as...", pełna rozdzielczość zdjęcia na wszystkich stronach. Do hurtowego ściągania i omijania dziwnych rozwiązań jest "Imageye - Image downloader".