Wpis z mikrobloga

#wyjazd #nuda #podroze #gory #weekend #krakow #samotnosc #malopolska

Hej, mam wolny nadchodzący weekend (28-29.01), chciałabym skorzystać i wyjechać gdzieś za Kraków, ale wykruszyło mi się towarzystwo. Może ktoś ma podobna sytuację (niezależnie czy różowy czy niebieski pasek) I chciałby się gdzieś na luzie wybrać? Nie chodzi o żadne podróżnicze cuda, tym bardziej że nie jestem wprawiona w zimowych wycieczkach, ale chętnie pospaceruje gdzieś na łonie natury, może jakiś łatwy szlak turystyczny, może termy. Konkretne miejsce do ustalenia, nie rezerwowałam nigdzie noclegu, jestem tez otwarta na jednodniowa wycieczkę. Samochodu nie mam, więc nastawiam się na podróż busem, chyba ze ty masz środek transportu. Nie musimy spędzić całego weekendu razem, ale pomyslalam że milo by było zjeść z kims kolacje wieczorem czy ogarnąć jakas atrakcje. jeśli nocleg, to oczywiście w osobnych pokojach ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ja miła, sympatyczna, bezproblemowa, 28 lat.
Może to akurat dobra okazja, żeby spontanicznie kogoś poznać. jeśli jakimś cudem znajdzie się ktoś zainteresowany to zapraszam na pw.
  • 5
@Mirkova: jakby Kraków nie był tak daleko i nie chorowałbym.. eh

Anyway. Protip jak z kimś pojedziesz. Osobne pokoje to z reguły nie ma czegoś takiego. Najczęściej masz pokój np dwuosobowy i są oddzielone łóżka. Plus w tak krótkim terminie praktycznie nie realne będzie coś wynająć żeby móc sobie wybierać. No chyba że ma się dużo pieniędzy.

Zrób też jakiś casting na ludzi, zawsze w różowych przeraża mnie to jak czasami
@r5678
wiem że jest późno, ale po szybkim przejrzeniu bookinga widzę że jest opcja znaleźć coś tanim kosztem. pokoju dwuosobowego nie biorę pod uwagę, jednak nie jestem taka odważna żeby sama z obcym mirasem spać ( ͡º ͜ʖ͡º) albo zostawiac prywatne rzeczy, także albo już całkiem hostel i więcej ludzi albo mimo wszystko osobny nocleg.