Wpis z mikrobloga

@Adriabba: Nie mam gdzie więc wyrzucę to z siebie tutaj. Wszędzie czytam, że Bernadeta biedna a Dominik zły. A ja uważam że oni oboje są tak samo źli. Zarówno ona zdradzała jak i on będąc w związku. W programie odpaliła się z tym nowym singlem tylko po to by zrobić ja złość Dominikowi. Czy to jest dojrzałe zachowanie? Oko za oko?
  • Odpowiedz
@cospieknego24 zgadzam się, uważam, że oboje są siebie warci. Dominik teraz płacze, bo pewnie nigdy nie zdarzyło się jemu, że to ktoś go zdradził, więc stąd ta reakcja. A Bernadeta poleciała, żeby się odegrać. Już wcześniej wyszło, że była z innym na randce po zdradzie, bo chciała się pocieszyć
  • Odpowiedz
@cospieknego24: uważam, że nie powinna była z nim być jak ją zdradzał. Toksyczny związek i mam nadzieję, że się rozstali na dobre. Ale koleś to totalny beton i nie żal mi go w ogóle, może go taki widok Bernadety trochę ocuci i zacznie ćwiczyć mózg a nie tylko mięśnie.

@Adriabba: Jędrzeja bardzo mi szkoda, to chyba mój ulubiony uczestnik. I nie wiem czy dalszy związek z Brunem to dobry pomysł,
  • Odpowiedz