Wpis z mikrobloga

Przy okazji, próbując naprawić swoje konto, wyzerowałem Michauowi licznik obserwujących XD
Boję się nawet myśleć jak wygląda baza danych tego nowego Wykopu XD

Turbo-popsuty Wykop / #wykop / #nowywykop dla niektórych użytkowników (np. nieładujące się gorące), jak cumple pod wpisem https://wykop.pl/wpis/70153677 odkryli, jest spowodowany tym że kogoś zaobserwowaliśmy więcej niż raz. Jak ktoś był #!$%@? jak ja i zaobserwował samego siebie wiele razy to nie ładuje mu się obecnie nawet swój awatar/menu w prawym górnym rogu/swoje wpisy/wpisy które skomentował/...

Póki co nie widzę jak można by to samemu naprawić bo request odobserwowania samego siebie albo takich zduplikowanych profili kończy się wywaleniem backendu z błędem 500 xD

Na razie nie ogarnąłem jak odpisać pod własnym wpisem który mi się nie załaduje, ale będę obserwował odpowiedzi z niezalogowanej przeglądarki XD

Wołam włodarzy tego przedsięwzięcia: @wykop @m__b @a__s @lechwalesa
Wołam poszkodowanych/odkrywców/błędołapaczy: @Lasiu @JPRW @Odchod_Pasywny @ovdose
Wołam dodatkowych prawdopodobnych poszkodowanych/odkrywców/błędołapaczy: @smut @nitwoe @Koleszkaleszka @Anonalia
blamedrop - Przy okazji, próbując naprawić swoje konto, wyzerowałem Michauowi licznik...

źródło: jueAfwr

Pobierz
  • 25
request odobserwowania samego siebie albo takich zduplikowanych profili kończy się wywaleniem backendu z błędem 500 xD


@blamedrop: Witam ponownie. No niestety nie da rady. Też się we własne skrypty dziś bawiłem, ale jedynym rezultatem jest to, że mój licznik obserwowanych profili wynosi 0, mimo, że obserwuje Białka (i to nawet trzykrotnie). Pisałem już w poprzednim wpisie, że gdyby rumun musiał przechodzić przez taką mękę z zabezpieczeniami jaką my mamy z podstawową