Wpis z mikrobloga

Wygląd nowego wykopu (pomijając już problemy techniczne) skutecznie zniechęcił mnie do korzystania z niego.

Poza widocznym gołym okiem drastycznym spadkiem aktywności użytkowników to fajnie patrzeć jak przez niższe "wymagania" by dostać się na główną czy w gorące sprawiły, że portal zaczęło jeszcze bardziej przejmować szurstwo, które teraz nie musi konkurować z innymi treściami i zakopami od aktywnych użytkowników.

Powodzenia Panie Białek @m__b , pięknie rozpier*oliłeś swój portal, reklamodawcy będą na pewno zachwyceni reklamowaniem się obok takich znalezisk, będących najpopularniejszymi na serwisie:
https://wykop.pl/link/6992823/kaufland-sprzedaje-robale-schwaba

#neuropa #bekazprawakow #wykop
rzep - Wygląd nowego wykopu (pomijając już problemy techniczne) skutecznie zniechęcił...

źródło: comment_1651645854zDcPCj8aOBWq4YGCsraZ26

Pobierz
  • 28
@rzep: Mnie też się odechciało cokolwiek tutaj robić, dodawać, dyskutować, przeglądać wreszcie. Szkoda, że w sumie dotąd najlepszy, nie pozbawiony oczywiście wad, polski portal dyskusyjny dla ludzi nie chcących się zamykać w swoich bańkach informacyjnych postanowił się tak spektakularnie zaorać. Może to znak czasów, że ogólnie media tracą na jakości i stawiają na treści szybkie, proste, nie wymagające zastanowienia się i dyskusji, za to żywiące się wyłącznie emocjami.

Miałem np. dodać
Wygląd nowego wykopu (pomijając już problemy techniczne) skutecznie zniechęcił mnie do korzystania z niego.


Czyli jednak są jakieś korzyści z tej nowej wersji.
Wygląd nowego wykopu (pomijając już problemy techniczne) skutecznie zniechęcił mnie do korzystania z niego.


@rzep: I tylko ten fakt był wart wprowadzenia tych wszystkich zmian. Jak tam, listy do wołania nie działają?