Wpis z mikrobloga

jako że anonimowe wyznania nie działa to pytam wprost.

mirki kochane z tagów #zwiazki #seks #rozowypasek #niebieskipasek #anonimowemirkowyznania #chorobypsychiczne trochę

mam problem, jest nim zbyt szybkie kończenie w łóżku, dosłownie 3 ruchy i dupa. po tym muszę czekać ale nawet po tym będzie to 6 ruchów i też po zabawie. pierwsza partnerka, zbliżenia raz na tydzień dwa. w łóżku przez tę akcję mam fazy szczęścia i winy co nie pomaga. Wcześniej był okres kilku lat że uzależnienie od filmów sprawiło że 3 razy wieczorem to mało i więcej i więcej szybciej a teraz mam problem. od roku praktycznie nie oglądam filmów, nie robię tego sam. co robić? jak z tym walczyć. sam przyspieszony oddech partnerki na początku powoduje że sam jestem już nieźle nakręcony co skutkuje niestety szybkim finałem. próbowałem myśleć o czymś innym, wolno oddychać ale nic to nie daje, partnerka uspokaja i mówi że to kwestia praktyki jednak mimo to czuje zawód poprostu że to tak wygląda z mojej strony ( ͡° ʖ̯ ͡°)
nie wiem czy dodać +18 czy nie
  • 17
@AVATARKUBA122
Do lekarza niech ci przepisze tabletki czy jakiś spray na znieczulanie wacka, znajomy stosował przez miesiąc a później mu się unormowało. Doraźnie są też durexy z jakąś substancja na przedłużenie stosunku, znieczulają.
@AVATARKUBA122: rzadziej to jest kwestia siurasa i wtedy trzeba pójść do urologa. A częściej jest to problem na tle psychicznym i można to kontrolować (nazywa się to praktyką ale konkretnie chodzi o współgranie Twojego ciała z psychiką). Sam się pytałem kiedyś urologa jak to w końcu jest, że raz mogę przez całą godzinę jak maszyna a innym razem po kilku minutach po sprawie ale powiedział, że wszystko jest ok i to
@AVATARKUBA122: masz kilka opcji:
1. Trening (czesty seks) z partnerka ktora wie o problemie
2. Farmakologia:
- dapoksetyna
- leki na wzwod moga opoznic wytrysk
- jakies leki "na glowe" ale kompletnie nie znam tematu
3. Dzialanie na skore penisa
- prezerwatywy z lidokaina
- Spray (bravera) - np na mnie to nie dziala bo piecze benis, szczególnie ujscie cewki moczowej.

Najlepsza na ta przypadlosc jest dapoksetyna
@kraskaa
o tym doskonale wiem, jednak preferencje partnerki nie pozwalają na dłuższą grę wstępną. tutaj jestem popedzany ( ͡º ͜ʖ͡º)

myślisz że serio to mówi z szczerości a nie z dobrego wychowania? może szukam dziury w całym ( ͡° ʖ̯ ͡°)