Wpis z mikrobloga

@DoudouPetit: do 1-1.5h może jeszcze nieco działanie się nasilić, to większość działania szybko osiąga, ale stężenie nadal rośnie gdzieś do 90 minut po czym zaczyna spadać.

dorzuć jeszcze 0.5mg i wtedy powiesz czy to co czujesz teraz to nie placebo przy normalniejszej dawce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ogólnie bać się tego nie ma zbytnio powodu, to jest bardzo mało toksyczne. tym trudno sobie krzywdę zrobić nawet celowo
zagrożeniem tu jest uzależnienie, jak juz tak ten lek widzisz w porównaniu do ssri to raczej psychicznego bym się obawiał :)


@10129: zagrożeniem to jest wieczność, życie samo w sobie
nie ma większej różnicy, mała dawka jest wysarczajaca. Od jutra zaczne brać 2 tabsy na raz 0.5mg. I nie ma też już przyjemnego uczucia, jest normalnie.

Tylko godzine po pierwszej dawce zjadłem sporo tłustego mięsiwa z węglami, więc pewnie mało się wchłonęło. Jutro wezmę na czczo xD
@10129: ale dziwnie się teraz czuję, musiałem okno otworzyć, wyłączyć grzejnik elektryczny, możliwe że zaczynają się uboki po paroksetynie? dzisiaj pierwsza dawka 10mg.

Będzie gdzieś 7h od paroksetyny 10mg. Jakieś lekkie mdłości, no niedobrze jak przy grypie, ale tak w skali 3/10. gdzie 10/10 to pełna grypa.
@DoudouPetit: no możliwe, ze paro. to średnio przyjemne bywa na początku. na ogól się teog samego dnia pojawiają mdłości, bół głowy, dziwne samopoczucie, może byc nasilenie leku albo myśli samobójczych (ja np miałem to i to). dziwne samopoczucie jakby świat był nieco odległy albo mniej realny.

jak zaczniesz się łatwiej pocić albo mieć problemy z erekcja/libido/osiągnięciem orgazmu to wiesz, zę paro weszła na pewno.

palpitacje możesz mieć, to nie jest groźne
@DoudouPetit:
1. nie kupuj xanaxu tylko zamienniki, paczka wychodzi jakies 10-20zl drozej w porownaniu do zamiennikow
2. 0,125mg to dawka dla kota chyba xD nie no zazdro jak tyle na ciebie działa, ja biore 1-2mg dziennie (napady lękowe z objawami psychosomatycznymi)

w ogole uwazaj z tą paroksetyną, bo to jest bardzo mocne gowno jak na ssri, lekarz 20mg ci przepisal?
Sytuacja jest taka:
Codziennie wieczorem mam brać trittico 50mg. Z rana mam brać jeszcze 2 dni escitalopram 5mg (zejście z leku) + 10mg paroksetyny, po zejści z esci mam jeszcze jeden dzień 10mg paro, i następnie 20mg do końca tego krótkiego żywota na tym łez padole. Później wieczne cierpienie, może źle robię bo teraz muszę smażyć się w piekle by po śmierci mieć lepiej kto tam wie, #!$%@? życie.

@wojtylak16: działało
@DoudouPetit:

tylko dzisiaj wziąłem całą 0.25mg i nic:) Mam jakiś inny stan świadomości ale tak od rana jest, nie po alpra aurovitas, brałem to później.

to bierz 0.5mg, to nadal mała dawka xD
potrzebna dawka zależy ogólnie od poziomu nasilenia lęku w danym momencie.

podobno idealnie działa na takie #!$%@? tzn. zerowe poczucie własnej wartości, nieśmiałość, skrajna introwersja, skrajna małomówność.

mam wątpliwości, to raczej kokainy szukasz.
paro tłumi lęk dosyć skutecznie
@DoudouPetit: ja musiałem brać 1mg od początku bo mniej mi nie działało, bez tolerancji :)
tylko mi łatwiej było bo dostałem tabletki 0.5mg nie 0.25 gdzie garściami trzeba brać
@10129: ktoś dalej przepisuje 0,25 albo 0,5? ja od razu 1mg dostalem, gość sie jeszcze pytal czy 2mg nie chce xD nie chce bo tylko xanax jest 2mg
no ale ja nie mam depresji i fobii spolecznych tylko ataki nerwicy
dzisiaj wziąłem 2 tabsy 0.5mg, nie działa to jakoś cudownie, lekko senny, a tak to normalny stan. Wcześniej po 0.125 to coś sobie musiałem wkręcić.

I nie ogarniam jak ludzie mogą to brać rekreacyjnie i płacić gruby hajs na czarnym rynku, #!$%@? ludzie. Ja mam to legalnie zapłaciłem niecałe 10 zł no i lipa jest. Jedynie może złagodzi delikatnie skuki uboczne po paroksetynie, nie wyobrażam sobie tego brać rekreacyjnie, wolałbym się napić