Wpis z mikrobloga

@Atencjuszhehe: Jak masz serio problem zdrowotny wymagajacy takiego zwolnienia to nie bedzie problemu, ale jak chcesz sie #!$%@? to ciezko bedzie. Jednyne co przychodzi mi do glowy to bol kregolsupa (kiedys mialem na serio taka dolegliwosc, cos sobie na silce chyba rozwalilem) to na tydzien bez problemu dostalem. Jak na dluzej to poudawaj #!$%@?, wypalenie zawodowe itp. Ale po co sobie w papierach brudzic? xd
@ziomus0812: Załóżmy, że szukam nowej roboty - oni widzą moją historię zwolnień, czy tylko aktualna firma? Że speckę widać to wiem, przyczyny od psychiatry nie widać
@Tytanowy_Lucjan: Powiedzialem zgodnie z prawda ze przy zeskakiwaniu w pracy na nizszy poziom gruntu (z 1.5m) poczulem bol w plecach i nie moglem sie wyprostowac ani isc dalej, dopiero po 30 minutach i 2 przeciwbolowych sie ruszylem. Lekarz spytal czy mam jakies inne jeszcze zwiazane z tym dolegliwosci, jaki rodzaj bolu itp i przypisal jakies masci. Chcial dac zwolnienie na tydzien ale ze to byla chyba sroda to powiedzialem ze 2
@Atencjuszhehe
Jak masz problemy, to idź do lekarza a nie "po zwolnienie".

Po miesiącu zwolnienia dostaniesz skierowanie na badania lekarskie medycyny pracy, co powiesz i co pokażesz, jakie badania? Zastanów się nad tym.

Na caly miesiąc, mało prawdopodobne, te firmy na tym zarabiają, prędzej po prostu będziesz musiał płacić co tydzień