Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 46
@LostSmoker: No właśnie powiedział że może za rok jeśli się wykażę czymś ponad normę. Wiec poki co z regularnego klepacza kodu dostałem awans bez podwyżki i stałem się ‚kapitanem’ jednego z podzespołów do którego możliwe ze trafi nowy który będzie miał lepszą pensje na start
  • Odpowiedz
@pywc: ehh ,ktoś jest w stanie wytłumaczyć dlaczego nowym dają więcej niż ludziom którzy już jakiś czas robią w firmie i wiedza o co chodzi? Weź idź złóż wypowiedzenie w tym januszexie ehh
  • Odpowiedz
@pywc: mam tak samo...za kazdym razem jak sobie o tym pomysle to mnie skreca...i jak mam miec chec cokolwiek tam robic?
@LostSmoker nowym daja wiecej bo musza podazac za rynkiem...a wiadomo ze jak nie mocno nie zawalczy to o podwyzke na swoim stanowisko nie jest latwo
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
@LostSmoker: problem jest taki ze rynkowo patrząc jestem wyceniany w porządku, wiec odchodząc niekoniecznie więcej bym ugrał gdzie indziej. No ale jakoś i tak niesmak pozostał. A podwyżki w tym roku dostali ci co zostali wybrani do wykazania się tak naprawdę, mi nie dając szansy w poprzednim roku
  • Odpowiedz
Wiec poki co z regularnego klepacza kodu dostałem awans bez podwyżki i stałem się ‚kapitanem’ jednego z podzespołów do którego możliwe ze trafi nowy który będzie miał lepszą pensje na start


@pywc: Areczku, tu masz nowe obowiązki, traktuj to jak podwyżkę. xD
  • Odpowiedz
No właśnie powiedział że może za rok jeśli się wykażę czymś ponad normę


@pywc: Wiec spełnij jego prośbę i zrób (złóż) ponad normę jakieś wypowiedzenie
  • Odpowiedz
@neeet
Wy serio tak rzucacie tymi wypowiedzeniami jak idzie? przecież jak się człowiek zasiedzi i przyzwyczai to chyba nie jest to łatwa decyzja. Ile razy w ciągu roku zmieniacie bank, bo inny oferuje troszkę lepiej? Albo dostawcę internetu czy abonament na telefon?
  • Odpowiedz
@pywc: Klepacza kodu? Szukaj roboty i jak dostaniesz ofertę to przychodzisz po kontrpropozycje i tyle. Roboty szukałem nawet kiedy nie chciałem jej zmieniać, tylko żeby mieć kartę przetargową.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Obsavian: po 6 latach to już trochę naciągane określenie ale no startup z Japonii który przeniósł się do doliny krzemowej. Natomiast polski oddział wywodzi się z januszexu który początkowo był pośrednikiem gdzie trzeba było wciskać break odchodząc od kompa na dwójkę i to widać że odcisnęło piętno na umysłach zarządu
  • Odpowiedz
Wy serio tak rzucacie tymi wypowiedzeniami jak idzie? przecież jak się człowiek zasiedzi i przyzwyczai to chyba nie jest to łatwa decyzja. Ile razy w ciągu roku zmieniacie bank, bo inny oferuje troszkę lepiej? Albo dostawcę internetu czy abonament na telefon?


@gdyzgasnieswiatlo: Z perspektywy firmy to facet z kredytem i rodziną jest najlepszym pracownikiem. Taki co wydaje tyle samo co zarabia, nie ma oszczędności, a ma długi. Dlatego jak robisz
  • Odpowiedz