Wpis z mikrobloga

szerzej, państwo nie powinno dotować rozrywki, szumnie nazywanej kulturą


@jestutaj: Jeśli nie wspomożemy młodzieży w sporcie i kulturze, to wyrosną na debilowatych grubasów, którzy pogrążą ten kraj w przeciągu dwóch dekad, Zresztą to się już dzieje.
@ajuto00: komu pomaga Angelus i Silesjus czy jakos tak, dwie #!$%@? nagrody przyznawane przez jakis starcow, ostatnio 2x chyba poszla w ukrainskie rece. Taki dziadek z jury powiedzial "nagroda ta dodaje miastu SPLENDORU". I tyle. Komu tutaj to pomaga? Remont pantomimy byl chyab dwa razy zrobiony? Wg mnie facet tanczacy w rajtuzach to nie jest facet a *edał. Komu to pomaga? Kto chodzi do tego przybytku? W Operze czytales ze kazdy
@marsjanin2012: Nie dziwi mnie fakt, że ktoś, kto ledwo umie pisać po polsku, wypowiada się negatywnie o kulturze. Niektórym rzeczywiście wystarczy TV i śmieszne filmiki z internetu do pełni szczęścia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ajuto00: zabraklo kropki na koncu twojej wypowiedzi, nie spuszczam sie nad tym jezykiem, w sumie wiecej dziennie gadam i pisze po angielsku. Kultura to przechowalnia miernot czesto i swojego towarzystwa. Taki "na poziomie" dyrektor opery kradl w bialy dzien i podpisywal sam z soba umowy. Nie wiem ile ludzi powiedzmy <50 lazi do np pantomimy ogladac pedaua w rajtuzach? Muzeum Pana Tadeusza i zakup rekopisu to tez byla inwestycja 10/10, dodaje
@marsjanin2012: Nie dziwi mnie fakt, że ktoś, kto ledwo umie pisać po polsku, wypowiada się negatywnie o kulturze. Niektórym rzeczywiście wystarczy TV i śmieszne filmiki z internetu do pełni szczęścia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ajuto00: ty wzruszasz się na widowni teatru, ktoś drugi na trybunach stadionu.
Dopóki nie zarządzisz lustracji, która ukaże nam jaka to hołota siedzi na stadionie a ludzie o złotych sercach w teatrach,