Wpis z mikrobloga

"Zapraszam do dodawania swoich pytań i uwag skierowanych do @m__b"
XD

1. Pytania trzeba było zadawać wcześniej.
2. Uwagi kierować też wcześniej.
3. Bo wcześniej trzeba było zrobić masowe beta testy i WTEDY rozmawiać z użytkownikami i użytkowniczkami.
4. Teraz? teraz jak się zes... rało to "usery ratujcie wykopa"?
5. Lotto mi to, to ich biznes niech robią z nim co chcą, nawet niech wykop padnie to będzie mi to lotto-ć
Panie, Panowie, tworzyciele wypoku - spitoliliście. Uprzejmie proszę naprawcie bo nie mam gdzie marnować sobie życia. Albo może nie. Cała sytuacja pokazuje jak bardzo statystycznego wykopka macie w dupie. Teraz jak widać lawinowe odejścia użytkowników, zaczynacie działać! Nie znam sie na internetach, ale:
1. Nawigacja po serwisie została utrudniona
2. Gdzie jest stara wersja strony? Czemu nie mamy możliwości z niej korzystania?
3. Czemu zmiana nie została ogłoszona społeczności?
5. Trzy piersze
Ile czasu, zajmie przywrócenie serwisu do stanu "używalności"?
Ilu developerów pracuje nad projektem?
Czy jesteście wstanie przepiorytezowac proste fixy do ui, który drastycznie pod za użyteczność jako, najważniejsze na świecie?(eg. Zastąpienie whitespace treścią?)
Czy jesteście gotowi pytac o użytkowników takie fixy, o potem.merytoeycznie je przeanalizować, a nie za trzymać się na dwóch najbardziej plusowych?
Dlaczego jak tyle korporcji na świecie, wasze ux zatrzymało się na ładnym tutoriolu z dużymi marginesami-gdzie kazdyyyyyyy to
@rysiul86: nie mam pytań, ani uwag, ale za to mam sugestie do @m__b żeby jeszcze raz przeprosił za ten gniot i zamknął go w #!$%@? do czasu aż pomyślnie przetestuje jakąś uzywalna wersję, albo przywróci stary, dobry wykop.
@RitmoXL: Spoko luz! Wykop utrudnia komunikację i spojler teraz łapie cały komentarz więc rozumiem, że mogło wyglądać jakbym Cię z czapy zawołał! Chcę zrobić coś dobrego dla społeczności stąd próba przyciśnięcia Białka...
wykop są otwarci na komunikację ze społecznością

@rysiul86: ciebie dziecko rozum opuścił... od 5 lat nie pisal nic dopiero jak polowa sie przeniosla na hejto to sie "otworzyla dyskusja". Białek parówe z orlenu by ci wcisnal i byś nie poczuł.

No cóż na szczeście jest hejto <3
@robert5502 @coastbasse @robodeka88 @rigidigibum @topikPajak @TuptusTuptusiowaty: wrzućcie proszę swoje uwagi do znaleziska niech będą w jednym miejscu, dzięki!
@cavva warto spróbować ;)
@Tank1991 nie no aż tak to nie :D sam już jestem na hejto jedną nogą (mam konto) ;) obserwuję rozwój wydarzeń, ale uznałem, że może warto spróbować się jak z ludźmi postarać dogadać, wiem, że to nie jest popularna opcja w Polsce :D ale może akurat...
@rysiul86:

się jak z ludźmi postarać dogadać,

zeby to zrobic trzeba chciec, a po latach:
-tego ze bialek wysylal policje na chate za plusowanie rumuna
-banowania za kosmonaute
-hakowania kont i wyciekow baz danych
-zachwycania sie gangsterami
-olrenowania
-wymuszania weryfikacji sms
-banowania slawnych userow za NIC (zero_dwa ostatnio)

wykop 2.0 to byl gwozdz do trumny,
ludzie w tym ja maja juz zwyczajnie po ludzku dosyc...
Generał Bialkov twierdził ze przy produkcji wykopu dwa zera byli pod presją. Czyją? Bo na pewno nie naszą. O nas tu najwyraźniej nigdy nie chodziło póki hajs się zgadzał.

Tyle lat zostawieni byliśmy sami sobie, nikt z nami nie podejmował dialogu. Nikt nas nie pytał czego potrzebujemy, nikt nie zasięgał naszej opinii.

Teraz zrobiliśmy się komuś potrzebni? Jak sprawa się rypła? Czyli rozumiem że jakby wersja 2.0 wyszła bez błędów i jakoś
@TuptusTuptusiowaty piekny plan. Pewnie ktoś z rodziny pracuje w moderacji, że masz najświeższe info ( ͡º ͜ʖ͡º)
PS. i tak nie odczytasz tego w wykopie po zmianie( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°
@topikPajak
1. nie wiemy
2. dwóch, ale mają dodatkowy chromosom
3.pewnie tak, ale po co to komu
4. i tak fixy fiksi brzmi dla nas zbyt egzotycznie
5. Debil to słowo klucz do zrozumienia (patrz punkt 2.

( ͡º ͜ʖ͡º)
Dodajcie z powrotem mozliwosc przegladania swoich komentarzy prosze (a nie tylko komentowanych znalezisk. Nie jestem pewien, czy jest to w planach).
@coastbasse: "Dla czego usunęliście możliwość przewijania strony w dół i zrobiliście przełączanie między stronami? To bez sensu"

Strony były i wcześniej. Ale przycisk "rozwiń wątek" i to co się za nim kryje to już #!$%@? po całości...

Pracowałem jako analityk biznesowy i tester funkcjonalny przy projektach rządowych i za takie pomysły sprowadzałem UX do poziomu trawy. Jednak dyrekcji podobają się takie UXowe rozwiązania. I co? Beton dyrektorski został, ja odszedłem nie
@rysiul86: to ja mam pytanie do @m__b i generalnie @wykop: czy to prawda, że lizaliście jajka panu Obajtkowi, braliście kasę od Orlenu, działając jako polityczna propagandowa PiS? Czy to prawda, że za wpisy nieprzychylne powyższym, użytkownicy dostawali bana i to ich zniechęciło do tego portalu? Czy to prawda, że po tylu latach prowadzenia wykop.pl, oraz licznych deklaracji, że jest to portal tworzony przez użytkowników, mieliście ich głęboko w d......, a
"Zapraszam do dodawania swoich pytań i uwag skierowanych do @m__b"

XD

1. Pytania trzeba było zadawać wcześniej.

2. Uwagi kierować też wcześniej.

3. Bo wcześniej trzeba było zrobić masowe beta testy i WTEDY rozmawiać z użytkownikami i użytkowniczkami.

4. Teraz? teraz jak się zes... rało to "usery ratujcie wykopa"?

5. Lotto mi to, to ich biznes niech robią z nim co chcą, nawet niech wykop padnie to będzie mi to lotto-ć
@piromanu
tu by tylko jak zwykle społeczność mogła pomóc. Mamy na pokładzie różnych twórców, niech zakładają nawet forum by przemo, byleby w dawnym duchu. Ja chętnie pójdę