Wpis z mikrobloga

@cavva: powiedz gdzie iść, na co zmienić. Póki co Baryłka Krwi i jeszcze kilku sensownych wykopków trzyma mnie tu. Wskaż sensowne miejsce gdzie możemy się ulotnić :/
  • Odpowiedz
@coastbasse: "Dla czego usunęliście możliwość przewijania strony w dół i zrobiliście przełączanie między stronami? To bez sensu"

Strony były i wcześniej. Ale przycisk "rozwiń wątek" i to co się za nim kryje to już #!$%@? po całości...

Pracowałem jako analityk biznesowy i tester funkcjonalny przy projektach rządowych i za takie pomysły sprowadzałem UX do poziomu trawy. Jednak dyrekcji podobają się takie UXowe rozwiązania. I co? Beton dyrektorski został, ja odszedłem nie mogąc na to
  • Odpowiedz
@rysiul86: to ja mam pytanie do @m__b i generalnie @wykop: czy to prawda, że lizaliście jajka panu Obajtkowi, braliście kasę od Orlenu, działając jako polityczna propagandowa PiS? Czy to prawda, że za wpisy nieprzychylne powyższym, użytkownicy dostawali bana i to ich zniechęciło do tego portalu? Czy to prawda, że po tylu latach prowadzenia wykop.pl, oraz licznych deklaracji, że jest to portal tworzony przez użytkowników, mieliście ich głęboko
  • Odpowiedz
"Zapraszam do dodawania swoich pytań i uwag skierowanych do @m__b"

XD


1. Pytania trzeba było zadawać wcześniej.

2. Uwagi kierować też wcześniej.

3. Bo wcześniej trzeba było zrobić masowe beta testy i WTEDY rozmawiać z użytkownikami
  • Odpowiedz
  • 0
@piromanu
tu by tylko jak zwykle społeczność mogła pomóc. Mamy na pokładzie różnych twórców, niech zakładają nawet forum by przemo, byleby w dawnym duchu. Ja chętnie pójdę
  • Odpowiedz