Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykopowicze! ( ͡º ͜ʖ͡º)

zależy nam aby możliwie jak najszybciej wdrożyć wszystkie poprawki i sugestie, które od Was otrzymujemy, dlatego nie zwalniamy tempa. Przygotowaliśmy kolejną aktualizację #wykopchangelog A w niej:

- poprawiliśmy algorytm sortowania aktywnych znalezisk na Wykopalisku;
- na Mikroblogu wprowadziliśmy gorące z ostatnich dwóch godzin;
- zwiększyliśmy rozmiary awatarów, poprawiliśmy również sposób prezentacji loginu;
- brak ukrywania zakopu na widoku znaleziska;
- wdrożyliśmy również szereg optymalizacji poprawiających błędy na urządzeniach mobilnych.

O kolejnych zmianach na bieżąco informujemy pod tagiem: https://wykop.pl/tag/wykopchangelog - zapraszamy do obserwowania. Cały czas zbieramy również Wasze sugestie, dlatego dziękujemy, że tak licznie się nimi dzielicie.

#nowywykop #wykop #internet #naprawiamy
  • 203
@mickpl: Stary, oni biorą dotację od Państwa w milionach złotych, drugie tyle zarabiają na reklamach, a Ty im za darmo w ramach stażu wskazówki dajesz? Jak Michał podjedzie mercedesem pod twoje miejsce pracy to wiesz co będzie? on będzie żarł kabanosa z orlenu w swoim nowym samochodzie i będzie się z ciebie śmiał, że za darmo pracujesz jak łosiek
@wykop: to co uważałem w tym portalu za podstawę to właśnie powiadomienia z tagów które obserwuję to teraz będziecie to rok przywracać, nie za fajne
@i-marszi: No to przynajmniej nie jestem sam. Wychodzi na to, że wszyscy mają spieprzony wykop, ale niektórzy mają spieprzony bardziej (,)
@wykop: no i wszystko super, ale dopóki kliknięcie powiadomienia nie linkuje bezpośrednio do komentarza (ktoś mi odpowiedział w wątku, klikam i muszę szukać jego odpowiedzi) to nie da się tu z nikim dyskutować. A dopóki nie działają czarnolisty to nie da się gorących przeglądać.

No niestety ale wchodzę rano na mirko, przeglądam pierwszą stronę, skomentuję coś. Wchodzę w drugą, a tam już zasypane spamem, którego nie mam jak zczarnolistować, anime itd.
@wykop:

Obecna wersja była testowana, wśród testerów byli też użytkownicy Wykopu


Których i ile czasu? Przestańcie wymyślać głupie wymówki i napiszcie wprost, że #!$%@?ście produkt i teraz jako tako łatacie
a kiedy naprawicie możliwością klikania w linki?
Obecnie żaden link nie jest hiperłączem.

A co się zmienilo w algorytmie aktywnych wpisów?

Dalej nie potrafię odróżnić wpisu od komentarza na Mirko.

Dalej mnie wyrzuca z aplikacji.
Dalej treść długo się ładuje.

Dalej...i dalej....