Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykopowicze! ( ͡º ͜ʖ͡º)

zależy nam aby możliwie jak najszybciej wdrożyć wszystkie poprawki i sugestie, które od Was otrzymujemy, dlatego nie zwalniamy tempa. Przygotowaliśmy kolejną aktualizację #wykopchangelog A w niej:

- poprawiliśmy algorytm sortowania aktywnych znalezisk na Wykopalisku;
- na Mikroblogu wprowadziliśmy gorące z ostatnich dwóch godzin;
- zwiększyliśmy rozmiary awatarów, poprawiliśmy również sposób prezentacji loginu;
- brak ukrywania zakopu na widoku znaleziska;
- wdrożyliśmy również szereg optymalizacji poprawiających błędy na urządzeniach mobilnych.

O kolejnych zmianach na bieżąco informujemy pod tagiem: https://wykop.pl/tag/wykopchangelog - zapraszamy do obserwowania. Cały czas zbieramy również Wasze sugestie, dlatego dziękujemy, że tak licznie się nimi dzielicie.

#nowywykop #wykop #internet #naprawiamy
  • 203
@wykop: Od wczoraj zamiast gorących mam pic rel. Tak samo "brak treści do wyświetlenia" widzę też po wejściu w niektóre tagi jak np. #wykop Miałem też tak na tagu #ukraina ale potem się samo jakoś naprawiło () Nie mogę wejść na profile osób, które raz zaobserwowałem, a potem odobserwowałem. Zresztą w ogóle lista obserwowanych użytkowników mi się w profilu nie wyświetla.

Nie działają też Obserwowane
JPRW - @wykop: Od wczoraj zamiast gorących mam pic rel. Tak samo "brak treści do wyśw...

źródło: xlfdrxp

Pobierz
@wykop

Obecna wersja była testowana, wśród testerów byli też użytkownicy Wykopu.


No chyba jednak nie XDDDDD skoro już podstawowe błędy zostały wyłapane przez mirków na pierwszy rzut oka.

Albo trzeba było wziąć profesjonalnych testerów, ale wtedy trzeba by było im zapłacić. Nie tak jak wykopowiczom, którzy robili może to za frajer, ale przynajmniej źle przetestowali ( ͡º ͜ʖ͡º)
@wykop: Jeszcze w aplikacji po wejściu w obserwowane widzę jedynie klika postów z przed kilku godzin, gdzie z poziomu przeglądarki mam dużo więcej treści
Obecnie dość ważnym tematem jest wdrożenie powiadomień z tagów.


@wykop: 5 dni minęło od wprowadzenia nowej wersji a Wy ciągle macie #!$%@?ą stronę xD Ja rozumiem że mogą pojawić się jakieś błędy przy wdrażaniu nowej wersji, ale tu nic nie działa poprawnie. To jakieś małpy czy szympansy to testowały? I to pewnie jakiś hindus klepie ten kod co w ogóle nie rozumie o co chodzi w tej stronie, bo to niemożliwe
@wykop:
1. brak okna do tworzenia wpisu w mikroblogu we własnych kategoriach
2. brak daty opublikowania znaleziska we własnych kategoriach, a także w kategoriach proponowanych przez wykop
3. zmniejszyć czcionki kategorii
4. chowanie kategorii proponowanych przez was
5. usuwanie własnych komentarzy z wpisów innych osób
6. powiadomienia z tagów i wyciszanie powiadomień
7. zamiast trzech pierwszych komentarzy, 3 najlepsze
8. pokazywanie liczby komentarzy we wpisach
9. liczba obserwujących tag
10. po