Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykopowicze! ( ͡º ͜ʖ͡º)

zależy nam aby możliwie jak najszybciej wdrożyć wszystkie poprawki i sugestie, które od Was otrzymujemy, dlatego nie zwalniamy tempa. Przygotowaliśmy kolejną aktualizację #wykopchangelog A w niej:

- poprawiliśmy algorytm sortowania aktywnych znalezisk na Wykopalisku;
- na Mikroblogu wprowadziliśmy gorące z ostatnich dwóch godzin;
- zwiększyliśmy rozmiary awatarów, poprawiliśmy również sposób prezentacji loginu;
- brak ukrywania zakopu na widoku znaleziska;
- wdrożyliśmy również szereg optymalizacji poprawiających błędy na urządzeniach mobilnych.

O kolejnych zmianach na bieżąco informujemy pod tagiem: https://wykop.pl/tag/wykopchangelog - zapraszamy do obserwowania. Cały czas zbieramy również Wasze sugestie, dlatego dziękujemy, że tak licznie się nimi dzielicie.

#nowywykop #wykop #internet #naprawiamy
  • 203
@wykop
moja aktywność - wchodzę w komentowane i daje mi listę wątków zamiast moich odpowiedzi. Gdy dam wstecz to wracam na początek mojego profilu, powinno wracać do tej samej zakładki i tej samej postaci na której byłem a nie wywalać na początek.
@wykop: Mimo że obserwuję duuużo tagów, to na stronie https://wykop.pl/obserwowane nie wyświetlają mi się wpisy np. z tagu #fotografia #tworczoscwlasna i z wielu wielu innych, a na /obserwowane/tagi to już w ogóle xD tam są wpisy sprzed nastu godzin i tylko z paru tagów na krzyż, nawet na /obserwowane pojawia się więcej. Więc jak ktoś nie przegląda głównej to sporo treści przepada bez echa, bo nie pojawia się wcale w obserwowanych.
@wykop: 1. Nie da się usuwać własnych komentarzy pod postami

2. Nie wszystkie wiadomości są widoczne w skrzynce. Muszę wejść na profil użytkownika i kliknąć wiadomość, żeby pojawiła się konwersacja

3. Na stronie tagu, nie da się go edytować, żeby wyszukać inny tag

4. Przy wpisywaniu tagów, zniknęła liczba obserwujących i nie widac, które tagi są popularne

5. W aktywnych są posty, które maja nawet po 8-9 godz
@wykop
powiadomienia - pokazuje listę wątków i zabiera na początek wpisu - no to jest kompletnie niefunkcjonalne jeśli kiedyś wrócą dłuższe wpisy bo aktualnie ja zabiliście ( ͡° ʖ̯ ͡°)

większość postów które lądują w gorących ma te trzy posty zapchane maksimum tekstem i enterów przez co nawet mi się nie chce tego przewijać i wyłączam wykop. Powinna być opcja w apce czy ma je pokazywać czy ukrywać
@wykop: Do poprawki. Bo powinna tam wyświetlać się prawidłowa data i czas albo pokazuje czas dodania, czyli nazwę trzeba zmienić.

@Kennyy: Obecna wersja była testowana, wśród testerów byli też użytkownicy Wykopu.


To wychodzi, że jacyś niedzieli ci wykopowi testerzy byli i nie zwracali uwagi na te rzeczy.
WuDwaKa - @wykop: Do poprawki. Bo  powinna tam wyświetlać się prawidłowa data i czas ...

źródło: opublikowane2

Pobierz