Wpis z mikrobloga

Spójrzmy prawdzie w oczy:
Popieprzyło się po całości.
Źle przeprowadzona aktualizacja Wykopu spowodowała exodus niezadowolonych użytkowników na Hejto.
Ludzie prosili mnie o różne rzeczy, teraz nie wiadomo, gdzie do nich pisać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Hejto na taki ruch na stronie było nieprzygotowane, powiadomienia działają nie lepiej, niż tu, ogólnodostępnej i dobrze działającej apki brak....
Obie strony pracują nad tym, żeby poprawić działanie, ale jeszcze to potrwa.

Wykop strat nie odrobi. Dla wielu ludzi to była ta przysłowiowa kropla i już tu nie wrócą. Napisałem na Wykopie do kogoś, kto czegoś szukał, że to znalazłem. Nie wiem, czy to w ogóle odczyta, czy nie przeszedł całkowicie na Hejto.

Na Hejto byłem w trakcie dogrywania transakcji, napisałem ścianę tekstu, kliknąłem "wyślij" i w tym samym momencie zostałem wylogowany i nie mogę się zalogować do tej pory. Jutro chcę wysłać paczkę, nie wiem, czy dana osoba się załapie.

Na chwilę obecną najstabilniejszą formą komunikacji pozostaje discord. Przynajmniej jest stabilna apka na telefon i powiadomienia przychodzą bez zarzutu.

Jeśli ktoś chce mieć ze mną (i wieloma innymi osobami z tagu) w miarę stały i stabilny kontakt, to zapraszam na naszego discorda:

https://discord.gg/z7JkcDys

#perfumy

Przepraszam, musiałem się wyżalić
Pobierz dyniel - Spójrzmy prawdzie w oczy: 
Popieprzyło się po całości.
Źle przeprowadzona ak...
źródło: 2023-01-21 20_15_05-Window
  • 3