Wpis z mikrobloga

Ostatnie 2 miesiace dla mnie pod wzgledem silowni byly mowiac delikatnie ch*jowe,a to jakies glupie kontuzje brak czasu przeziebienie brak trzymania michy jakas demotywacja totalna i przez ten czas nie bylo u mnie zadnego progresu, przynajmniej tak mysle mowiac krotko - jakis kryzys... Chcialbym zmienic moj plan treningowy, bo przestalem wierzyc ze moj aktualny jest dobry i cwiczylem nim 2h co 2 dzien i chyba bardziej odpowiadaloby mi gdybym cwiczyc czesciej ale troche krocej i kazda partie przeorac.. Ale do rzeczy, rozgladam sie za trenerem personalnym ktory ulozylby mi taki plan ktorym moglbym sobie progresowac dokladajac tylko ciezaru przez dluzszy czas, o co warto zapytac? Czym sie kierowac? Mam pare "faworytow" ale totalnie nie wiem kogo wybrac ani o co pytac...
Drugie luzniejsze pytanie to czy podciaganie na drazku z gumami oporowymi bedzie dobre do nauki?
Edit. Nie znam tez cen ale widywalem 250ziko za ulozenie planu treningowego czy to tyle kosztuje? Duzo/malo?
#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
  • 3
@Loginconajmniej4znaki: Tez bylem tego zdania i jak zaczynalem trenowac wzialem cos ala 5x5 fbw i dolozylem pare swoich cwiczen ale zaczalem watpic czy to jest dobry plan, druga sprawa ze cwicze na poddaszu w domu i do dyspozycji mam sztange laweczke stojaki i od niedawna wyciag wiec chcialbym zeby ktos kto sie na tym zna profesjonalnie ulozyl cos pode mnie
@sew1k: poczytaj o programie gzclp. Fajnie można progresowac i bez problemu zrobisz trening w garażowej siłowni. Teraz #!$%@? okres jest, ja też demotywacja gdzie praktycznie cały rok nie opuszczam treningu. Coś jakby mnie zlapało, ale niby chory nie jestem, może przetrenowanie zwyczajne