Wpis z mikrobloga

No i znów male zawistne człowieczki z Polski zaorane, który to już raz? 10?. Niektórym jak kłamcy manipulantowi @xxxzzz nienawiść sukcesu zaorskiego odebrała posmak rozumu i pisze posty że Zaorski stracił i cisza PO tym jak wysłałem mu linka do tweeta zaorskiego (dla mnie debilizm i kłamstwo poniżej Szwajcara, pączek to Ty???)
Porównania ile jest plusów oraz ankiety robiłem już dawno, wynik - wykopki (a jak znam życie to i Polacy) toną w żółci. Dla mnie społeczeństwo tego narodu jest obrzydliwe.

Poza tym wykop-to jakie to jest gówno wyznacza nowe standardy tego jak można Polakom pluć w twarz a oni się będą cieszyć.

I tak to się zyje, benzoapiren w powietrzu, sól drogowa w chlebie, żółć we łbie. A zapomniałem: 1 zł marzy na Litrze więcej XD XD XD.
Czasem mam wrażenie że takich ludzi powinni się traktować jak chorych i z litości z nich się nie śmiać i ich nie krytykowac. Dla mnie to wy, Polacy.

#gielda #zaorski
  • 4
@Lomoijj: Gówno to płynie spod twoich palców na klawiaturę. Są dwie opcje: albo jesteś Zaor i masz porytą banię przez wieczny stres hazardzisty. Albo jesteś pokrzywionym człowiekiem, który wybrał sobie bardzo kiepskiego idola i broni go bardziej niż swojej godności. Przykre to, marnujesz życie