Wpis z mikrobloga

Reprezentacja Polski (podstawowa 11 po klubach w jakich grają)

Bramkarz: Juventus (Szczesny)
Obrona: Napoli, (Bereś) Arsenal (Kiwior), Aston Villa (Bednarek), Aston Villa (Cash)
Pomoc: Wolfsburg(Kamiński), Brighton (Moder), Napoli (Zieliński), Lens (Frankowski)
Atak: Barcelona (Lewy), Juventus (Milik)

Kurczę na papierze to my powinniśmy się bić o TOP4-6 w Europie.

#pilkanozna #reprezentacja #kanalsportowy
  • 17
@Momento83: Cash jest podstawowym piłkarzem,po mundialu grał trochę mniej z racji rozegrania 4 pełnych meczów w Katarze, a teraz złapał kontuzje, która go wykluczyła z 2 ostatnich meczów ale do mundialu grał wszystko, podobnie Milik który miał byc zmiennikiem Vlasovica ale w większości meczów zaczyna od początku (ma rozegranych 65% minut w Serie A), podobnie Moder jak nie miał kontuzji to był kluczowy piłkarz Brighton, zostaje Bednarek, który faktycznie nie gra
@Momento83: chłopie napisałeś bzdurę, opartą na Twoim widzi mi się. Wejdź na transfermarkt tam masz pięknie wyszczególnione ile % minut w danych rozgrywkach zagrał dany piłkarz, Milik 64% w Serie A, Cash 68% w Premier League, zamiast powiedzieć, sorry nie sprawdziłem walnąłem farmazona, to piszesz xD i powielasz tylko swoje głupoty.

Cash 2 tygodnie temu był sondowany przez Chelsea a ty piszesz, że to zmiennik w AV no na Boga.
@rakiwo: skład złożony z piłkarzy takiej jakości to ma z 10-12 reprezentacji w Europie. Nasi jedyni sensowni piłkarze, to Zieliński i Lewandowski. Reszta to wyrobnicy. Bereszyński w Napoli pięknie brzmi, ale on poszedł tam na zmiennika dla Di Lorenzo. Moder tak jak wspomnieli wyżej nie wiadomo jak będzie wyglądał po prawie rocznej przerwie. Kamiński to melodia przyszłości. Transfer Kiwiora do Arsenalu jest dla mnie absurdalny, ale podoba mi się, że chłopak
@sobol29: A dla mnie to jest takie typowe pieprzenie na zasadzie, że skoro coś jest zagraniczne to z automatu jest lepsze. Dla mnie idealnym przykładem jest tutaj Vlahovic i Milik, jeden miał być turbo talentem, drugi według Ciebie wyrobnikiem, tylko jak obaj spotkali się w tym samym klubie to nagle liczby mają podobne i były mecze gdy Valhovic siadał na ławce kosztem Milika.

Albo taki Mac Allister który miesiąc temu został
@rakiwo
co Ty się tak #!$%@? elektryzujesz? xD najpierw mówisz o dwóch zmiennikach potem już o maksymalnie trzech i że grzeją ławę w najładniej grających klubach. i co z tego skoro ich wkład w tę jakże piękną grę jest żaden. nie mamy składu na top 6 a Tobie się wydaje, że weźmiesz Casha z września, Modera sprzed roku, Kiwiora ze Spezii sprzed MŚ, Milika z lepszych meczów juventusu, Beresia z sampdorii i
@rakiwo: o Miliku akurat napisałem, że jest ok. Moder to wielka niewiadoma po długiej przerwie. Casha nie skreślam, niech będzie Mac Allisterem, ale on czas gry po przyjściu Emeryego miał mniejszy jeszcze przed kontuzją. I w sumie zgadzam się że możemy skomponować 11 z zawodników regularnie grających w ligach top 5, ale to możliwe tylko w przypadku gdy każdy będzie w formie i wygra rywalizację o miejsce w składzie. A jakie
@Momento83: Po za Moderem, który nie ma słabszego okresu, tylko wraca po kontuzji (od miesiąca trenuje) mówię o osobach z dyspozycji z tego sezonu , to tobie się ubzdurało, że jak ktoś w 2 meczach nie zagrał to z automatu oznacza to, że stracił miejsce w składzie i jest #!$%@?. Miałeś w tym sezonie mundial w środku rozgrywek, część piłkarzy z danego klubu na niego pojechała i grała część nie, logiczne,
@sobol29: Cash jeśli akurat nie jest kontuzjowany, lub nie wraca po mundialu to znaczną większość meczów zaczyna również u Emerego w pierwszym składzie.
Emery przeszedł 24.10. przed mundialem byłī 3 kolejki PL i w każdej Cash wyszedł w podstawowej 11.

Po mundialu były również 3 mecze i w pierwszym zaraz po powrocie nie zagrał, w drugim wszedł na końcówkę (25 minut), a w 3 już zagrał całe 90 minut, w ostatnim
rakiwo - @sobol29: Cash jeśli akurat nie jest kontuzjowany, lub nie wraca po mundialu...

źródło: Zrzut ekranu 2023-01-20 o 22.47.00

Pobierz
@rakiwo: z tego skrina z transfermarktu wynika, że w momencie kiedy już wypoczął po mundialu i był gotowy do gry z Tottenhamem to wszedł z ławki, a z Wolves jest pozycja PPM, a nie POB, wiesz dlaczego? Bo miejsce na prawej obronie stracił na rzecz Younga i zagrał na pomocy, bo akurat kontuzjowany był McGinn. Cash w tym sezonie po prostu jest w słabej formie. Życzę mu żeby się odbudował i
@sobol29: Jakie wypoczął po mundialu, chłop wrócił do klubu 22.12 (dostał 14 dni wolnego po MŚ), logiczne, że 4 dni później nie zagra z Liverpoolem, a 7 dni później nikt go nie wrzuci na 90minut na mecz z Totkami. Chlop na 15 meczów w których mógł grać w 14 grał w podstawie. Young też sobie go dwoma meczami w tym jednym przegranym nie wywalczył. O tym jest na razie mowa, to