Wpis z mikrobloga

@szpongiel: Tak dokładnie jest. Lewak idzie do biedry do kasy samoobsługowej, wybiera płeć i płaci kartą. Kiedyś w sklepie mijałem losową rodzinę i mały Jasio szarpał mamę za rękę: ''Mamo mamo, mogę zmienić płeć?'', na co ona odpowiedziała: ''Tak Jasiu, ale pamiętaj, że to już na urodziny i święta''. Totalna swawola i upadek cywilizacji białego człowieka*.

* A może po prostu masz schizofrenię.
tymbardziej #urojenialewakoidalne, że płeć można sobie wybierać i zmieniać jak się chce, to nie jest prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@szpongiel: xD najlepsze jest to, że nawet nie wiesz ile nie wiesz i zgadujesz, bo tak ci się wydaje. Otóż te transpłciowe lewaki by nigdy czegoś takiego nie powiedziały, że "wybierasz" i "zmieniasz" sobie płeć jak chcesz, bo termin "zmiana płci" jest powszechnie uważany za niepoprawny
ta, ludzi o innej orientacji niż twoja wymyślił Związek Radziecki, tak było, nie zmyślam.

@ananasowy: Tak. Polecam się douczyć historii, już tobie ktoś odpowiedział z linkiem.

To dlatego w ZSRR osoby homoseksualne wtrącano do więzienia, a i w Polsce Ludowej była akcja Hiacynt?

Wtrącano z rozkazu Stalina, który zrozumiał, że rewolucja seksualna, rozpoczęta i prowadzona przez bolszewików, niszczy naród i społeczeństwo. To własnie bolszewicy po raz pierwszy zalegalizowali w Rosji homoseksualizm
@Logytaze: @ananasowy otóż wiem o wiele więcej niż się wam wydaje, bo śledzę temat od kilku lat dość wnikliwie. Na dodatek mieszkam w państwie, gdzie ten absurd już dojechał do parlamentu. Nie zgaslajtujecie mnie tak łatwo.

Zaś lewaki od dżenderyzmu właśnie dokładnie coś takiego mówią, że sobie zmieniasz i wybierasz jak ci się podoba - to się nazywa gender fluid w lewackiej nowomowie.

Proszę bardzo, przykład dżenderystyki w szkockim parlamencie. No
Na dodatek mieszkam w państwie, gdzie ten absurd już dojechał do parlamentu


@szpongiel: Kolejny imigrant niesie na zgniłym Zachodzie kaganek słowiańskiego konserwatyzmu?

Zaś lewaki od dżenderyzmu właśnie dokładnie coś takiego mówią, że sobie zmieniasz i wybierasz jak ci się podoba - to się nazywa gender fluid w lewackiej nowomowie.


Dowód ostateczny - 20 sekund wyrwanej z kontekstu wypowiedzi parlamentarzystki xD

PS. Początki gender studies to lata 60. ubiegłego wieku. Jesteś 100