Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy już ktoś poruszył ten temat ale nie podoba mi się, że teraz po wejściu w swój profil niby defaultowo pokazuje się zakładka akcje ale są tam tylko moje wpisy. Kiedyś były tam zarówno moje wpisy jak i komentarze z mirko czego często używałem żeby szybko sprawdzić czy ktoś dodał coś nowego pod wpisami, które komentowałem. Teraz muszę otwierać swój profil, tam wybrać mikroblog i jeszcze wybrać żeby pokazało moje komentarze. To celowa zmiana? Jest może jakiś inny sposób na szybkie zobaczenie zbiorczo wpisów i komentarzy danego użytkownika?
@a__s
#wykop #nowywykop
  • 5
Nie wiem czy już ktoś poruszył ten temat


@ZdeformowanyKreciRyj: Ja na przykład ( ͡° ͜ʖ ͡°). Też mi się to nie podoba. W "komentowanych" na zakładce Mirko pojawiają się odpowiedzi na czyjeś wpisy, ale już np. jeśli chodzi o znaleziska (na głównej/w wykopalisku), pojawią się one w profilu tylko wtedy, gdy dodałeś komentarz - jeśli odpowiesz na komentarz innej osoby, to takie znalezisko w ogóle nie
sammler - >Nie wiem czy już ktoś poruszył ten temat

@ZdeformowanyKreciRyj: Ja na prz...

źródło: Zrzut ekranu_20230117_143801

Pobierz
No chyba, że to celowe


@ZdeformowanyKreciRyj: Cóż, w takim przypadku musiałbym uznać, że po raz kolejny moje rozumienie pewnych słów ("więcej informacji dostępnych jest na głównym widoku", "szybciej można sprawdzić aktywności użytkownika") całkowicie odbiega od tego, jak rozumie je tutejsza administracja ( ͡~ ͜ʖ ͡°).